Reklama

Reklama

Kreacje z gali SAG Awards 2020 wskazują, co będzie modne tej wiosny

Falbany i marszczenia, soczyste neony, delikatne pastele oraz zmysłowe prześwity - oto najgorętsze wiosenne trendy prosto z czerwonego dywanu tegorocznej ceremonii SAG Awards.

Gwiazdy, takie jak Sophie Turner, Cynthia Erivo czy Jennifer Aniston, zademonstrowały, co będziemy nosić w nadchodzącym sezonie.

Sezon wręczania nagród trwa w najlepsze. 20 stycznia odbyła się kolejna w tym roku uroczysta ceremonia, podczas której wręczono cenne statuetki - tym razem w imieniu Gildii Aktorów Ekranowych, którzy jak co roku przyznali je za wybitne osiągnięcia w dziedzinie filmu i telewizji. Na 26. gali SAG Awards 2020, która odbyła się w Shrine Auditorium w Los Angeles, jak zawsze pojawiła się rzesza gwiazd. Czerwony dywan obfitował w kunsztowne kreacje, które są zwiastunami wiosennych trendów. Nie zabrakło żywych kolorów, zmysłowych przezroczystości i ciekawych detali w postaci falban i designerskich marszczeń.

Marszczenia i falbany

Reklama

Wśród kluczowych trendów nadchodzącej wiosny dominują fikuśne detale. Drapowania, falbany, bufiaste rękawy i dziewczęce kokardy pojawiły się na wybiegach większości domów mody. Przyglądając się kreacjom z rozdania SAG Awards, nie sposób nie dostrzec znanych z pokazów pomysłów. Podczas gdy Cynthia Erivo wybrała na tę okazję imponującą kreację z monstrualnych rozmiarów marszczonym dołem projektu Schiaparelli, Kathryn Newton zdecydowała się na warstwową suknię od Valentino, z efektownymi, przypominającymi skrzydła motyla rękawami. Gwendoline Christie z kolei zaprezentowała się w oryginalnej, czarnej sukni z mnóstwem marszczeń, pochodzącej z kolekcji Ricka Owensa. Duże wrażenie zrobiła też Nicole Kidman, która pojawiła się w granatowej kreacji z falbaniastym dołem i bufiastymi rękawami od Michaela Korsa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje