Reklama

Reklama

Najbardziej eleganckie kobiety 2003

Królowa Jordanii Rania została uznana przez odwiedzających stronę internetową angielskiego magazynu "Hello!", za najbardziej elegancką kobietą 2003 roku.

Głosowało na nią ponad 30 procent osób. Drugie miejsce zajęła walijska aktorka Catherine Zeta Jones, z wynikiem blisko trzykrotnie gorszym.

Reklama

Jordańska monarchini zwyciężyła zdecydowanie. Oddano na nią 32.3 procent głosów. Bardzo ucieszył ją tytuł najbardziej eleganckiej kobiety 2003 roku.

"Bardzo mi to pochlebia. Miło jest być nagrodzoną za coś takiego. To jest niczym powiew świeżego powietrza" - mówi 33-letnia królowa, której ulubionymi projektantami są Giorgio Armani i Elie Saab.

Miejsce drugie zajęła Catherine Zeta Jones, na którą oddano 12.6 procent głosów. Walijka najchętniej z kolei zakłada na siebie kreacje od Versace i Gucciego. Zawsze są to stroje podkreślające jej krągłe kształty, z których jest tak dumna i za które tak wielu tak ją podziwia.

Na pozycji trzeciej znalazła się 36-letnia Nicole Kidman, o której guście z wielkim uznaniem wypowiadali się niejednokrotnie znani kreatorzy mody.

Oto dziesiątka najbardziej eleganckich kobiet 2003 roku:

1. Królowa Rania (32.3%)
2. Catherine Zeta-Jones (12.6%)
3. Nicole Kidman (11.6%)
4. Jennifer Aniston (10.7%)
5. Halle Berry (8.9%)
6. Victoria Beckham (8.8%)
7. Księżna Karolina z Monako (5.1%)
8. Elizabeth Hurley (4.4%)
9. Elle Macpherson (3.3%)
10. Yasmin LeBon (2.4%).

Dowiedz się więcej na temat: jones | procent | królowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje