Reklama

Reklama

Płaszcz, golf, szorty – nieważne. Kozaki Cichopek to przebój stycznia!

Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się modowych eksperymentów. Niedawno sfotografowano ją, gdy wychodziła ze studia TVP, ubrana w dość oryginalny zestaw, oparty na nietypowych połączeniach stylów, długości i sezonów. Efekt? Zobaczcie sami.

Katarzyna Cichopek na brak popularności nie mogła narzekać na żadnym etapie kariery. Od ponad dwóch dekad jest członkinią obsady uwielbianego przez Polaków serialu "M jak Miłość". Na małym ekranie pojawia się również w roli prezenterki (aktualnie współprowadzi program "Pytanie na Śniadanie"), a ostatnio również jurorki, oceniającej występy uczestników talent show "You Can Dance. Nowa Generacja 2".

Zobacz również: Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki po "You Can Dance"

Reklama

Zobacz również: Tajemnicze plamy na ciele Cichopek. "Bielactwa pani przecież nie ma"

Katarzyna Cichopek cieszy się nowym związkiem

Od kilku miesięcy ponadprzeciętne zainteresowanie budzi nie tylko kariera, ale również życie prywatne Katarzyny Cichopek. Od czasu rozstania z Marcinem Hakielem i ogłoszenia związku z Maciejem Kurzajewskim, aktorka regularnie gości na łamach tabloidów i stronach plotkarskich serwisów. Jej życiu przyglądają się również fotografowie, próbujący uchwycić celebrytke w mniej lub bardziej formalnych sytuacjach.

Ostatnio reporterzy sfotografowali Katarzynę Cichopek w dość prozaicznej sytuacji - w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego, prezenterka opuszczała siedzibę TVP. Uśmiechnięta, trzymająca się za ręce para, w żadnym wypadku nie stanowiła niecodziennego widoku.

Zobacz również: Powraca moda z lat 80-tych. Czas sprawdzić, co mamy w szafach

Katarzyna Cichopek jak na dzikim zachodzie

Uwagę przyciągał za to strój Katarzyny Cichopek. Gwiazda, która już nie raz pokazała, że potrafi bawić się modą, zaskoczyła i tym razem, w jednej stylizacji łącząc krańcowo odmienne długości, sezony i inspiracje.

Jako wierzchnie okrycie, aktorka wybrała długi szary płaszcz, o klasycznym kroju. Na tym jednak oczywistości w tej stylizacji się kończyły. Pod rozpiętym płaszczem można było dostrzec czarny golf, wpuszczony w szare szorty o garniturowym kroju - zważywszy na porę roku zdecydowanie nietypowy wybór. Najbardziej oryginalne było jednak obuwie gwiazdy - kozaki o szerokiej cholewce i cienkiej szpilce to znany z lat 90-tych fason, który tej zimy przeżywa swój renesans. Model, na który postawiłaKkatarzyna Cichopek, miał jednak intrygujące zdobienie, którego kształt i forma może budzić skojarzenia z... kowbojską stylistyką.

Choć estetyczna ocena całości jest kwestią gustu, nie sposób zaprzeczyć, że był to zestaw bardzo korzystny dla gwiazdy. Połączenie krótkich spodenek i wysokich kozaków wysmukliło sylwetkę i dodało niewysokiej Katarzynie kilku centymetrów. Długi płaszcz dodał elegancji i kobiecego charakteru. Efekt? Stylizacja, obok której nie sposób przejść obojętnie! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | kozaki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy