Reklama

Sprytny trik z biustonoszem. Będzie hitem tego lata

Upalne letnie dni, które niebawem nadejdą, sprawiają, że wiele kobiet decyduje się włożyć topy bez ramiączek i sukienki w mocno wyciętymi plecami. Zawsze w takiej sytuacji pojawia się to samo pytanie: co zrobić z bielizną, aby cała stylizacja wyglądała estetycznie. Sprytny trik z Instagrama może pomóc nam uporać się z tym problemem. Sprawdziliśmy: to działa!

Bielizna do letniej bluzki i sukienki

Nadchodzi lato, w upalne dni każda kobieta najchętniej założyła, by bluzkę na cienkich ramiączkach, bądź top, który w ogóle ich nie ma. Wtedy jednak zawsze pojawia się ten sam problem: nie ubierać biustonosza, ubrać przezroczyste ramiączka do stanika czy może kupić samonośny biustonosz? Okazuje się, że wcale nie musimy wydawać pieniędzy na nową bieliznę. Instagramerka pokazała sprytny trik z biustonoszem, który pozwala na estetyczny sposób noszenia bluzek bez pleców czy szelek. Dzięki niemu ramiączka stają się niewidoczne.

Zobacz również: Trik z biustonoszem. Pozbędziesz się uciążliwego kłopotu

Reklama

Nie musisz kupować nowego biustonosza, wykorzystaj trik z Instagrama

Zamiast inwestować w nowy biustonosz czy dokupować do niego szelki, które co prawda są przeźroczyste, ale i tak nigdy nie są całkowicie niewidoczne, warto wypróbować trik ze stanikiem. Sprawdza się on zarówno w przypadku sukienek na cienkich ramiączkach, jak i  bluzek bez pleców - dzięki niemu bielizna pozostanie niewidoczna.

Oto co należy zrobić: 

  1. Odepnij jedną szelkę z biustonosza, a drugą wypnij jedynie z przedniej części. 
  2. Zaczep odpiętą szelkę o uszko haftki stanika. 
  3. Ubierz biustonosz i dopilnuj, aby z tyłu obie jego części równo na siebie zachodziły - nie zapinaj ich jednak! Zamiast tego skrzyżuj odpięte ramiączka biustonosza na plecach i przeciągnij je pod biust. 
  4. Włóż haczyk od ramiączka jednej szelki w haczyk drugiej, tak by stworzyły zapięcie. 
  5. Na koniec skróć ramiączka tak, by dobrze (ale nie zbyt ciasno) przylegały do ciała. 
  6. Teraz wystarczy ubrać ulubioną bluzkę na szelkach lub sukienkę bez pleców i gotowe! 

Pomimo początkowego sceptycyzmu postanowiłyśmy wypróbować ten trik z biustonoszem - ku naszemu zdumieniu okazało się, że działa

Zobacz również: Triki z wykorzystaniem stanika, które musisz poznać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: biustonosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy