Reklama

Sylwestrowe trendy

Tegoroczny sylwester będzie lśnił cekinami, kusił bogactwem bajecznych kreacji i uwodził zmysłowością w stylu retro. Czy wybrałaś już sukienkę dla siebie?

Wkrótce czeka nas ostatni w tym roku dylemat z cyklu "co na siebie włożyć". Wybierzmy kreację, która pozwoli nam z klasą pożegnać stary rok (niezależnie jaki był), a w nowy - wkroczyć w stylu zgodnym z trendami karnawałowymi 2011.

Klasyczny koktajl

Sukienka koktajlowa łączy w sobie elegancką aurę wyjątkowej okazji z dziewczęcą swobodą. Nic dziwnego, że takie sukienki są wybierane coraz częściej nawet na okazje, które niegdyś były zarezerwowane wyłącznie dla sukni wieczorowych. Są wygodniejsze i pozwalają wyeksponować nogi. W tym sezonie modne będą klasyczne kroje, stylizacje retro, połysk satyny i tekstylne dodatki (kwiaty, kokardy). Bombki powoli odchodzą w zapomnienie.
Dla kogo: dla wszystkich
Gdzie: na każdą imprezę sylwestrową lub karnawałową
Zobacz więcej sukienek koktajlowych!

Sylwester w klubie

Tu można cieszyć się jeszcze większa swobodą. Zamiast sukni można założyć top i spodnie, szorty lub getry, jednym słowem: co tylko podpowie fantazja. Aby podkreślić sylwestrowo-karnawałowy charakter stroju warto jednak wybierać rzeczy błyszczące. Cekiny, dżety, lama i brokat dodadzą blichtru i wielkoświatowego szyku.
Dla kogo: dla kobiet ceniących swobodę i młodzieżowy styl
Gdzie: imprezy w klubach, dyskotekach, domówki

Jedyny taki wieczór

Panie, które wybierają się na sylwestra do eleganckiego lokalu, doskonale wiedzą, że żadne kompromisy nie są możliwe - niezbędna jest suknia wieczorowa z prawdziwego zdarzenia. W tym sezonie najmodniejsze są długie srebrzyste suknie o prostym kroju i dużych dekoltach. Mile widziane są koronki i satyna, kroje proste i dopasowane oraz empire.
Dla kogo: dla prawdziwych dam
Gdzie: bale, eleganckie restauracje, teatry, opery
Zobacz więcej sukni wieczorowych!

Bal na 1000 par

Krynoliny, koronki, kokardki, gorset i tren - suknie balowe z prawdziwego zdarzenia są marzeniem wielu kobiet, coraz częściej też inspirują projektantów. Bajeczne kreacje niemal żywcem wyjęte z filmów kostiumowych konkurują z bardziej nowoczesnymi fasonami wykorzystującymi krynolinę i gorset. Suknie balowe wymagają odpowiedniej oprawy: misternej fryzury, wysmakowanej biżuterii, nienagannego makijażu, doskonałych manier i oczywiście... balu.
Dla kogo: dla księżniczek i marzycielek
Gdzie: bal
Zobacz więcej sukni balowych!

Ta stara dobra mała czarna

Wśród sukienek koktajlowych wyjątkowe miejsce zajmuje "mała czarna". Czasami jest traktowana jak "największy klasyk wśród klasyków", czasami jak "zapchajdziura" - rozwiązanie, które zawsze można zastosować, gdy brak lepszego pomysłu.
Prawda leży gdzieś pośrodku: w gąszczu popularnych małych czarnych, można pozostać niezauważoną, ale istnieją też czarne sukieneczki o oryginalnych fasonach, które stanowią idealne tło dla wyrazistej urody i pozwalają naprawdę zaszaleć z biżuterią.
Dla kogo: dla wszystkich
Gdzie: na każdą imprezę sylwestrową lub karnawałową
Zobacz więcej zdjęć w galerii!

Na szalone imprezy

Kto stawia na poczucie humoru i szaloną zabawę, z pewnością nie będzie ściskał talii gorsetem i potykał się o krynolinę. Sylwestrowe imprezy to często okazja do tego, aby się powygłupiać i poprzebierać w zabawne ciuchy. Współczesne wersje maskarad mogą obyć się bez tajemniczych maseczek, ale z pewnością będą wymagały oryginalnych pomysłów i sporo fantazji.
Dla kogo: dla kobiet ceniących swobodę, poczucie humoru i młodzieżowy styl
Gdzie: imprezy w klubach, dyskotekach, domówki
Zobacz więcej zdjęć w galerii!

Alternatywnie

Drażnią cię cekiny i wieczorowe suknie? W sylwestrowy wieczór wcale nie musisz rezygnować ze swojego stylu. Przeciwnie, możesz podkreślić go jeszcze mocniej, bo w ostatni dzień roku można pozwolić sobie na więcej. Przynajmniej, jeżeli chodzi o strój.
Dla kogo: dla zbuntowanych i niezależnych
Gdzie: imprezy w klubach, domówki

W każdym wieku, w każdym rozmiarze

Sylwester to doskonała okazja do zabawy dla wszystkich - niezależnie od wieku i rozmiaru. Projektanci coraz częściej przedstawiają kolekcje zaadresowane do szerokiego kręgu odbiorców - dzięki temu panie noszące większe rozmiary również mogą znaleźć interesujące kreacje dla siebie. Kilka kilogramów za dużo nie oznacza, że należy wszystko zasłaniać bezkształtną suknią. Czasem warto odsłonić ramiona, czasem podkreślić talię - wszystko po to, aby tego wyjątkowego wieczora kobiecość mogła tryumfować.
Dla kogo: dla pań w każdym wieku, w każdym rozmiarze
Gdzie: na każdą imprezę sylwestrową lub karnawałową

Zobacz galerię!

IG

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy