Reklama

Reklama

To klasyk, który musi się znaleźć w każdej szafie!

Biała koszula jest niekwestionowanie klasycznym i ponadczasowym elementem garderoby, który każdy powinien mieć. "Zawsze się sprawdza" - mówi o białej koszuli Maja Sablewska. Zaś sam Karl Lagerfeld żałuje, że to nie on ją wymyślił.

"Biała koszula zawsze się sprawdza. Jakkolwiek bym jej nie ubrała. Czy jest to koszula, w której podwijam rękawy czy zapinam kołnierzyk na ostatni guzik, czy jeszcze inaczej" - mówi Maja Sablewska, doradca wizerunkowy.

Biała koszula zawsze wygląda dobrze, jest niezbędna w szafie każdej elegantki. Doskonale się prezentuje zarówno w zestawieniu z princeską jak i dżinsami. Świetna w zestawie z eleganckimi spodniami z kantem. Jest w niej coś odświętnego, wyjątkowego. A ponadto ma jeszcze kilka innych zalet: ożywia, odmładza i podkreśla opaleniznę.

Reklama

Sam Karl Lagerfeld uważa białą koszulę za obowiązkową część garderoby. "Jeśli zapytacie, jaki jest największy wynalazek w modzie, którego autorem chciałbym być, powiem: żałuję, że to nie ja wymyśliłem białą koszulę. Dla mnie koszula to podstawa wszystkiego. Wszystko inne przychodzi potem."PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy