Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała burzę nowym zdjęciem! „Dlaczego nie jest pani eko?”

Małgorzata Rozenek-Majdan przez wielu uznawana jest za ikonę stylu. Kreacje, w których gwiazda pokazuje się publicznie, zawsze wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Rozenek-Majdan chętnie pozuje do zdjęć eksponując drogie ubrania i luksusowe dodatki. Fani cenią jej gust i chwalą go w komentarzach. Influencerka niedawno opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. W komentarzach rozpętała się burza. Powód zadziwia.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wpisie prezentuje kolejną stylizację

Małgorzata Rozenek na zdjęciu, które stało się przedmiotem dyskusji fanów, pozuje w pasiastym swetrze i przeciwsłonecznych okularach.  Fotografia na pierwszy rzut oka nie wydaje się kontrowersyjna. Influencerka w opisie przywitała się z fanami po francusku. "Bonjour" - może sugerować, że kreacja Rozenek-Majdan, jest jej interpretacją, nonszalanckiego, paryskiego stylu. Z pozoru niegroźny post wywołał jednak oburzenie fanów.

Klimat się zmienia, gwiazdy reagują. Co na to Małgorzata Rozenek-Majdan?

Międzyrządowy Panel do spraw Zmian Klimatu (IPCC) opublikował najnowszy raport dotyczący zmian klimatu. Zawarte w  nim prognozy wstrząsnęły światem. Gwiazdy na Instagramie zaznaczają, że ekologia jest dla nich bardzo ważna. Głos w sprawie zabrały między innymi: Martyna Wojciechowska.  Agnieszka Włodarczyk czy Karolina Korwin-Piotrowska.

Reklama

Raport IPCC wywołał spore kontrowersje i szybko stał się przedmiotem dyskusji w mediach społecznościowych. Fani na Instagramie coraz większą uwagę przywiązują do tego,  jaką postawę względem środowiska przyjmują obserwowane przez nich osoby.

Obserwatorka zwróciła Małgorzacie Rozenek-Majdan uwagę

Jedna z fanek zauważyła, że nadmierna produkcja ciuchów jest grzechem przeciwko naszej planecie. Internautka natychmiast zareagowała, na zdjęcie Rozenek-Majdan. W komentarzu zapytała gwiazdę, dlaczego nie interesuje ją ekologia i ochrona środowiska. Kobiecie najprawdopodobniej chodziło o to, jak często celebrytka pozuje do zdjęć w nowych kreacjach. Śladem obserwatorki poszło sporo innych osób.

Kontrowersyjny komentarz zdobył duże poparcie innych użytkowników. W odpowiedziach zwracali uwagę, że Małgorzata Rozenek-Majdan powinna przykładać większą wagę do ekologii, dla swoich dzieci.Przeczytaj również:

Alternatywne źródła energii. Najdziwniejsze sposoby produkcji

Najpopularniejsze piosenki weselne. Do tych przebojów bawią się Polacy

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | ekologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy