Reklama

Reklama

Nieudana wizyta. Fryzjerka oszpeciła klientkę

Wizyta u fryzjera nie zawsze jest udana. Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka, która za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się swoją historią.

Celem wizyty było rozjaśnienie odrostów oraz uzyskanie jasnoróżowego koloru włosów. Na filmie ukazała, jak z każdą sekundą jej włosy stają się coraz bardziej zniszczone. 

Po zmyciu rozjaśniacza było widać, że jej włosy są w złej kondycji. Wysuszenie ich tylko podkreśliło, jak mocno zostały zniszczone. 

Podczas koloryzacji wcale nie było lepiej. Na włosach klientki powstał zdecydowanie inny kolor, niż tego oczekiwała. Zamiast jasnego różu jej włosy przybrały kolor ciemnego fioletu. 

Ponadto koloryzacji poddano nie tylko jej włosy, ale także skórę. Dziewczyna na filmie pokazuje, jak niedbale została nałożona farba. Przez to nawet jej szyja została zabarwiona. 

Tiktokerka swoje niezadowolenie podkreśliła nie tylko na filmie, ale także w jego opisie.

Reklama

Po wyjściu z salonu stwierdziła, że w dziennym świetle wygląda, jakby miała trzy kolory na głowie. Na końcu filmu pokazała jaki kolor włosów chciała uzyskać.  Internauci w komentarzach stwierdzili, że efekt zdecydowanie odbiega od tego oczekiwanego. 

Czytaj więcej:

Sarah Jessica Parker na planie nowego serialu. Pokazała się w siwych włosach

Caitlyn Jenner skrytykowana za lot do Australii

Córka Julii Roberts w Cannes. Kim jest Hazel Moder?

Marcelina Zawadzka niczym "miss mokrego podkoszulka". Modelka bez skrępowania pokazała się tuż po wynurzeniu z wody

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje