Reklama

Reklama

Szczególna cecha urodzonych w tym dniu. Ty też ją masz?

Znak zodiaku zależy od dnia miesiąca, w którym się urodziliśmy, jednak nie tylko on determinuje nasze cechy. Wiele z naszej osobowości zależy od dnia tygodnia, w którym przyszliśmy na świat. Sprawdź jakie cechy cię wyróżniają.

Jak sprawdzić dzień tygodnia, w którym się urodziliśmy?

Jak sprawdzić dzień tygodnia, w którym się urodziliśmy? Można oczywiście dokonać matematycznych obliczeń, by to sprawdzić, jednak istnieje dużo łatwiejsza metoda — wystarczy wpisać w wyszukiwarkę dokładną datę urodzenia, a z łatwością znajdziemy strony, gdzie podano jaki dzień tygodnia, był w chwili naszych narodzin. Wiesz już jakiego dnia się urodziłeś? Zatem czas sprawdzić, co to o tobie mówi.

Zobacz również: Co pozycja, w jakiej śpisz mówi o tobie i twoim zdrowiu?

Reklama

Urodzeni w poniedziałek

Patronem osób urodzonych w poniedziałek jest Księżyc. Ludzi tych cechuje niebywała wrażliwość i empatia, mają też wysoko rozwiniętą intuicję. Urodzeni w poniedziałek chętnie pomagają innym. Jednak bywają też kapryśni, przewrażliwieni i mają skłonność do widzenia świata w czarnych barwach. 

Urodzeni we wtorek

Jeśli urodziłeś się we wtorek, to znaczy, że patronuje ci Mars. Dzięki tej planecie jesteś pewny siebie, przebojowy i spontaniczny. Jednak musisz uważać, aby twoje dobre cechy nie przerodziły się w brawurę, arogancję i konfliktowość.

Urodzeni w środę

Merkury to patron ludzi urodzonych w środę. Wpływ tej planety sprawia, że są oni inteligentni, kreatywni, ciekawi świata i towarzyscy. Jednak planeta Merkury może wpływać też na nerwowości i neurotyczność oraz powodować słomiany zapał.

Zobacz również: Ile zobaczysz kotów? Odpowiedź mówi o tobie więcej, niż się spodziewasz

Urodzeni w czwartek

Jeśli urodziłeś się w czwartek, twoim patronem jest Jowisz. Planeta ta zapewnia wewnętrzną siłę i spokój. Ludzie urodzeni w czwartek są lojalni, rozważni i stabilni emocjonalnie. To sprawia, że często stają się autorytetami, u których inni szukają rady. Jednak Jowisz może też wywoływać skłonność do pracoholizmu i zadufania w sobie, a wręcz megalomanii.

Urodzeni w piątek

Urodzonym w piątek patronuje Wenus, planeta romantyzmu i wrażliwości. Dzięki niej ludzie ci mają łatwość wyrażania uczuć i to właśnie je stawiają na pierwszym miejscu. Urodzeni w piątek sprawiają, że inni chętnie z nimi przebywają. Jednak i w tym przypadku czyhają pułapki — Wenus może sprawić, że zbyt łatwo będziesz ulegał wpływom lub będziesz odbierany jako powierzchowny i próżny.

Urodzeni w sobotę

Jeśli urodziłeś się w sobotę, twoim patronem jest Saturn. Dzięki niemu jesteś pracowity, ambitny i cierpliwy. Twardo stąpasz po Ziemi, a fantazje i spontaniczność nie leżą w twojej naturze. Twój realizm może być jednak postrzegany jako oschłość. Urodzeni w sobotę mają też tendencję do lekceważenia innych. 

Urodzeni w niedzielę

Urodzonym w niedziele patronuje Słońce. Właśnie dlatego osoby, te są jak promyki słońca — optymistyczni i uśmiechnięci. Dodają energii ludziom w swoim otoczeniu, toteż znajomi bardzo lubią ich towarzystwo. Słońce bywa niestety niszczycielskie — dlatego urodzonym w niedziele lepiej schodzić z drogi, gdy wpadają w gniew. Ludzie ci mają też większą niż inni skłonność do zarozumialstwa. 

Zobacz również: Trudny quiz z języka polskiego. Poradzisz sobie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskopy | urodziny | co mówi o tobie dzień urodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy