Alicja Resich z cyklem podcastów video „Zbliżenia” w Interii

Inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video Alicji Resich osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu. Pierwszym gościem Alicji Resich będzie Andrzej Chyra. Aktor opowie o walce z uzależnieniem i relacji z synem. Zdradzi także kulisy powstawania serialu „Sortownia” w koprodukcji Polsatu i Canal+. Premiera cyklu „Zbliżenia” już 16 kwietnia.

Alicja Resich. Zbliżenia
Alicja Resich. ZbliżeniaINTERIA.PL

Cykl podcastów video Alicji Resich pokazuje największe gwiazdy w Polsce z niedostępnej dla większości osób i mediów strony. Jakimi wartościami kierują się w życiu? Co daje im szczęście? Które doświadczenia i relacje ukształtowały ich biografie i wpłynęły na kierunek rozwoju? Rozmowy Alicji Resich z artystami i przedstawicielami show-biznesu motywują i zachęcają do działania i rozwoju.

Alicja Resich to niekwestionowana ikona polskiego dziennikarstwa. Autorka i prowadząca pierwszego talk show "Wieczór z Alicją". Mistrzyni wywiadu. Od sześciu lat realizuje w Polsat Cafe program "W bliskim planie".

Cykl podcastów video Alicji Resich będzie dostępny w Interii oraz na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube, Spotify, Google Podcasty i Apple Podcasty). Jego fragmenty będą także publikowane w mediach społecznościowych portalu.

Grupa Interia nieustannie rozwija segment premium. Projekt "Zbliżenia" Alicji Resich uzupełni bogate portfolio video portalu. Wśród jego podcasterów znajdują się topowi dziennikarze Interii oraz Polsatu m.in. Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Przemysław Białkowski i Sebastian Staszewski.

Mobbing w teatrze - czy istnieje? Andrzej Chyra u Alicji Resich. "Zbliżenia"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas