Joanna Kołaczkowska o depresji: "Płakałam, potrafiłam płakać bardzo długo". "Zbliżenia" - Alicja Resich

Estera Oramus

Opracowanie Estera Oramus

Gościem nowego odcinka videocastu Alicji Resich „Zbliżenia” jest Joanna Kołaczkowska – polska aktorka kabaretowa i teatralna, autorka tekstów i prezenterka radiowa. Kobieta opowiedziała dziennikarce m.in. kabarecie, swojej walce z depresją czy medytacji.

Joanna Kołaczkowska u Alicji Resich
Joanna Kołaczkowska u Alicji ResichINTERIA.TV

Alicja Resich - "Zbliżenia": Joanna Kołaczkowska

"Zbliżenia" Alicji Resich to inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu. W nowym odcinku programu dziennikarka rozmawiała z Joanną Kołaczkowską - aktorką teatralną i kabaretową. Joanna Kołaczkowska W latach 1988-1989 występowała w kabarecie "Drugi Garnitur" przez kolejne 10 lat była aktorką kabaretu "Potem". Od 2002 związana z kabaretem "Hrabi".

Kołaczkowska o depresji: "Miałam problem z tym, żeby zejść i sobie zrobić śniadanie"

Joanna Kołaczkowska w rozmowie z Alicją Resich opowiedziała o depresji. Jeden z jej epizodów zakończył się niedawno, a aktorka wyznaje, że pomogła jej w tym głęboka medytacja. Nie był to jednak pierwszy epizod depresyjny Kołaczkowskiej. Alicji Resich opowiedziała swoich najgorszych momentach:

Wtedy na pewno miałam depresję, to był 2010 rok. Miałam problem z tym, żeby zejść i sobie zrobić śniadanie. Wstawałam z łóżka, gdy się budziłam, to miałam taką świadomość "ojej, zaczyna się". Wychodziłam do toalety, stałam w lustrze i płakałam, potrafiłam płakać bardzo długo, bo nie wyobrażałam sobie, że mam zejść na dół i zrobić sobie śniadanie

Joanna Kołaczkowska opowiada również, że od wielu lat mierzy się z lękami. W rozmowie z dziennikarką tłumaczy również, że swoje stany depresyjne tłumaczy brakiem poczucia bezpieczeństwa od dzieciństwa oraz brakiem ojca.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 67: Majka JeżowskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas