Reklama

Paweł Deląg. O gwiazdach kina zachodniego, z którymi zagrał i pasji reżyserowania filmów

Gościem nowego odcinka videocastu Alicji Resich „Zbliżenia” jest Paweł Deląg – aktor, producent i reżyser. Mężczyzna opowiedział dziennikarce m.in. o nowych produkcjach, których jest częścią, roli marzeń oraz relacji z Rosją. Cały odcinek dostępny poniżej

Alicja Resich - "Zbliżenia"

Cykl podcastów video Alicji Resich pokazuje największe gwiazdy w Polsce z niedostępnej dla większości osób i mediów strony. Jakimi wartościami kierują się w życiu? Co daje im szczęście? Które doświadczenia i relacje ukształtowały ich biografie i wpłynęły na kierunek rozwoju? Rozmowy Alicji Resich z artystami i przedstawicielami show-biznesu motywują i zachęcają do działania i rozwoju. W cyklu podcastów video osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu.

Reklama

Zobacz również: "Szczęśliwy człowiek sieje dobro i piękno". Maria Pakulnis u Alicji Resich 

Paweł Deląg o karierze

Paweł Deląg to aktor, reżyser i producent filmowy najbardziej znany z roli Marka Winicjusza w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis?". Deląg grał również w nagrodzonym Oscarem filmie "Lista Schindlera" oraz w takich produkcjach jak "Killer", "Chłopaki nie płaczą", czy "Zróbmy sobie wnuka". Od dziesięciu lat Deląg rozwijał swoją karierę również za wschodnią granicą - łącznie zagrał w ponad 60 filmach produkowanych w Rosji, Ukrainie i Białorusi. W 2013 roku zamieszkał w Moskwie. W rozmowie z Alicją Resich wyznał, jaki wpływ na jego życie miał wybuch wojny w Ukrainie, po którym zdecydował się zawiesić swoją pracę w Rosji:

Zobacz również: Krzysztof Skiba u Resich: humor i energię odziedziczyłem po mamie 

Po wybuchu wojny w Ukrainie aktor i producent filmowy zrezygnował ze wszystkich swoich kontraktów w Rosji, by okazać wsparcie zaatakowanej Ukrainie. W rozmowie z Alicją Resich opowiada, na czym obecnie skupia się jego kariera i w jakich produkcjach będzie można go zobaczyć w najbliższym czasie.

Zobacz również: Jak wydać bestseller? Barbara Wysoczańska zdradza swój sekret. "Zblizenia" Alicji Resich 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy