Monika Goździalska w "Tańcu z gwiazdami"? Postawiła jeden warunek

Estera Oramus

Opracowanie Estera Oramus

Gościnią trzeciego odcinka podcastu wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" jest Monika Goździalska. Z Igorem Nowińskim "żona Warszawy" rozmawiała m.in. na temat pieniędzy, samoakceptacji czy relacji z innymi uczestniczkami programu "The Real Housewives. Żony Warszawy". Wyznała również, że być może będziemy mogli się jej spodziewać w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Co takiego powiedziała?

Monika Goździalska w podkaście "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"
Monika Goździalska w podkaście "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze"INTERIA.PL

Monika Goździalska "Princzypessa": "Dziś musisz nakrzyczeć na kogoś, żeby on zrozumiał"

Monika Goździalska to modelka, celebrytka oraz uczestniczka wielu programów telewizyjnych i konkursów piękności. W 2011 roku brała udział w wyborach Mrs. World, gdzie została pierwszą wicemiss. Brała również udział w programie reality-show "Big Brother" oraz napisała dwie książki "Skandaliczne życie modelek" i "#Niedopodrobienia". Obecnie największą popularność dają jej media społecznościowe, w których tworzy zabawne nagrania pod pseudonimem "Princzypessa". Na TikToku obserwuje ją prawe 350 tys. użytkowników, a na Instagramie zgromadziła ich prawie 200 tys. W rozmowie z Igorem Nowińskim w podkaście wideo "Żony Warszawy. Historie Prawdziwsze" wyznała, co zmotywowało ja do stworzenia postaci, jaką jest "Princzypessa":

Olśniło mnie - boże, przecież ja jestem taka mądra, ja takie fajne rzeczy mówię, ja tyle razy w d*pę dostałem, jestem takim świrem, ja mam takie głupie pomysły, też jestem głupia i krzykliwa - po prostu "princzipessa", takie objawienie dostalam. Zaczęłam mówić i za tym poszła rzesza dziewczyn. Okazuje się, że nawet w tych moich przekleństwach, w tej agresywności w przekazie, bo to jest wszystko bardzo przemyślane, dziewczyny piszą: "wyciągnęłam coś dla siebie". Bo wydaje mi się, że dziś musisz nakrzyczeć na kogoś, żeby on zrozumiał

Goździalska w "Tańcu z gwiazdami". Postawiła warunek

W rozmowie z Igorem Nowińskim, Monika Goździalska opowiedziała o kulisach jej udziału w programie "Żony Warszawy". Okazuje się, że postawiła producentom "Żon Warszawy" jeden warunek w związku z jej uczestnictwem w tym reality-show:

Moim marzeniem jest to - chcę "Taniec z gwiazdami" - ja zawsze widziałam sie na tym parkiecie, ja nie będę oszukiwała siebie albo widzów. Powiedziałam: słuchajcie, ja zrobię, co mam najlepsze, czyli bedę sobą, a wy dajcie mi taniec. I wy powiedzieliście okej - zrób co najlepsze, jak się uda to damy ci taniec. To jest moje marzenie, wielokrotnie o tym mówiłam, może byłam zbyt mało znana, może byłam zbyt mało rozpowszechniona, nie wiem. Dzisiaj czuję ten dens, bo dens ma sens
śmieje się Monika Goździalska
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas