Reklama

Reklama

5 modnych pomysłów na gwiazdkowy upominek dla kobiety

Kobiety kochają dobrze dobrane prezenty, zwłaszcza te, które dostają od mężczyzn. Jeżeli prezent jest nietrafiony, to dla kobiet oznacza, że darczyńca nie dość je zna i słucha. A to nienajlepszy omen. Dlatego jeżeli nie wiesz, co kupić kobiecie, zainwestuj w prezent, który zawsze się sprawdzi.

Źle dobrany prezent może wywołać rozczarowanie, a nawet smutek. Kobiety bardzo dużą uwagę przywiązują do tego, by je znać, wiedzieć o nich różne rzeczy, których nikt inny nie wie, rozpoznawać gust i zachcianki oraz dobrze wiedzieć, jakie są wielkie pragnienia i marzenia. Przeważnie wszystko to same komunikują. Niestety nie wszyscy są uważnymi słuchaczami. Zdarza się, że nie wiemy, co kupić kobiecie w prezencie pod choinkę, a boimy się, że ją zawiedziemy. Wtedy najlepiej postawić na prezenty na tyle uniwersalne, że przy odpowiednim spersonalizowaniu życzeń będą pasować, a na tyle osobiste, żeby kobieta poczuła się wyjątkowa.

Reklama

Pokaż, że masz wyobraźnię

Nic tak nie smuci kobiet, jak mężczyźni bez wyobraźni, którzy kupują banalne rzeczy. Pamiętaj, że nawet, jeżeli kupisz coś bardzo kosztownego, lecz nie będzie to w ogóle korespondowało z gustem i upodobaniami kobiety, będzie to zły prezent. 

Panie nie lubią dostawać czegoś, co jest im potrzebne, nawet te, które lubią prezenty praktyczne. Jednak praktyczne należy także rozumieć jako ładne, piękne i znajdujące się w sferze pragnień, a nie potrzeb. Dlatego nic się tak nie liczy jak zaskoczenie i niespodzianka.

Pomysły na 5 prezentów dla kobiety:

1. Czas na relaks

Pamiętaj, że kobiety są zajęte – praca, dzieci, obowiązki. Dlatego nic nie może się równać z tym, gdy podarujemy im trochę czasu dla siebie i relaksu. Zrób kobiecie niespodziankę i wykup dla niej dzień w SPA, albo chociaż masaż relaksacyjny, np. czekoladą. Możesz również oddać dzieci na jedną noc do dziadków i zaczekać na partnerkę w domu z gorącą kąpielą, pełną piany, pachnącą olejkami. Taki prezent nic nie kosztuje, a zachwyci każdą kobietę.

2. Ciekawa odzież damska działa cuda

Każda kobieta lubi być piękna i modna. Na pewno wiele razy zdarzyło się tak, że twoja partnerka wzdychała do jakiejś kreacji, która była zbyt kosztowna, by ją kupić lub nie mieściła się w miesięcznym budżecie. Odzież damska może być wspaniałym prezentem, gdyż tej nigdy nie jest dość. Jeżeli wiesz, że kobieta o czymś marzy, albo uwielbia konkretne ubrania, możesz kupić jej coś, czego się nie spodziewa, a będzie bardzo szczęśliwa.

Odzież damska to także bielizna nocna, koszulki lub bielizna w ogóle. Jeżeli znasz rozmiar partnerki – taki gustowny i elegancki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Poza tym to prezent dla was obojga.

3. Aparat wywołujący zdjęcia

Dobrym prezentem z fajnym kontekstem może być aparat fotograficzny, który od razu wywołuje zdjęcia. To wspaniała zabawka, dzięki której możecie uwieczniać wasze wspólne chwile. Możesz zaproponować kobiecie, że ze zdjęć z tego aparatu wykonacie kolaż, który powiesicie w salonie – będzie to wasza osobista historia.

4. Elegancka pościel

Nie ma osoby, która nie lubi się wyspać. A jak można się lepiej wyspać jak nie w porządnej pościeli? To dobry pomysł na prezent. Jednak, aby był doceniony, powinna to być najwyższej jakości pościel, wykonana z naturalnych materiałów, jak gruba bawełna, jedwab oraz posiadająca ładną grafikę i kolory, korespondujące z sypialnią kobiety.

5. Biżuteria

Nie ma kobiet, które nie kochają błyskotek. Tak sądziła Marylin Monroe i chyba miała rację. Oczywiście każda kobieta ma inny gust i lubią inną biżuterię – delikatną i skromną, artystyczną i ekstrawagancką, nowoczesną, antyczną itd. Jeżeli znamy gust naszej kobiety, z łatwością znajdziemy jakąś perełkę, która ją ucieszy.


materiał zewnętrzny
Dowiedz się więcej na temat: prezenty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy