Weź zabawę w swoje ręce! Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO® stworzy wyjątkową Strefę Zabawy!

Informacja prasowa od grupy LEGO

Przed nami najpiękniejsze święto w roku - Dzień Dziecka. Aby stworzyć okazję do celebracji tego dnia w rodzinnej atmosferze, grupa LEGO wystartuje z wyjątkową przestrzenią łączącą kreatywne aktywności z międzypokoleniową zabawą. Po raz pierwszy w historii powstanie Strefa Zabawy LEGO, w której to dzieci zadecydują o przebiegu swojej zabawy i wraz z rodzicami poznają ekscytujący świat LEGO. W tematycznych pokojach będą tworzyć budowle z klocków, rozwiązywać ciekawe zadania i odkryją swoje nowe zainteresowania. Bezpłatna Strefa Zabawy LEGO będzie dostępna, dla dzieci i ich rodziców, od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie.

Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci
Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci123RF/PICSEL

Zabawa jako okazja do budowania więzi rodzinnych

W ramach komunikacji "Zabawa w Waszych rękach" grupa LEGO podkreśla, że zabawa jest budulcem, który napędza kreatywność oraz wpływa na rozwój młodych umysłów. Co więcej, wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym wpływa na zacieśnienie relacji dzieci z rodzicami, uczy rozpoznawać emocje, kształtuje empatię i pomaga budować silne więzi. Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców i zaprasza ich do Strefy Zabawy, w której wspólnie spędzą chwile pełne pasjonujących odkryć i kreatywnych zadań.

Strefa zabawy LEGO w Warszawie

W dniach 25 maja - 2 czerwca w Strefie Zabawy LEGO na praskim Placu Koneser w Warszawie, dzieci będą mogły tworzyć, doświadczać, budować oraz spędzać czas ze swoimi rodzicami. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń będzie składać się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii LEGO "Zabawa w Waszych rękach". Strefy: odjazdowa, odlotowa, błyskawiczna i kosmiczna pomogą dzieciakom odkrywać świat kosmosu, doświadczać szalonego wyścigu, wziąć udział w poszukiwaniu ukrytych figurek, czy wsiąść do balonu. W poszczególnych pomieszczeniach najmłodsi będą mieli okazję tworzyć budowle z klocków LEGO, rozwiązywać zagadki, a nawet poznać wyjątkowego gościa. Na koniec, na wszystkich uczestników czeka drobna pamiątka z wydarzenia, która będzie zwieńczeniem tego ekscytującego dnia. Aby najmłodsi mogli w pełni rozwiązywać angażujące zadania i odkrywać zakamarki poszczególnych pokoi, dla każdej rodziny przewidziano półtorej godziny zabawy. Z uwagi na bezpieczeństwo, wydarzenie jest rekomendowane dla dzieci w wieku 5-12 lat, pod opieką dorosłych.

Jak wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie LEGO? Darmowe bilety będą dostępne w pięciu pulach na stronie www.LEGO.com/DzienDziecka. W dniach 16, 21, 25, 27 i 28 maja o godzinie 18.00 można będzie odebrać bilet na wydarzenie w jednym z dostępnych terminów (25.05-2.06). Okazanie wejściówki umożliwi wstęp do Strefy Zabawy LEGO. Z uwagi na duże zainteresowanie liczba miejsc jest ograniczona.

Informacja prasowa od grupy LEGO

.
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas