Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Rolnicy. Podlasie: Przygotowania do wystawy

Już w niedzielę zobaczymy jubileuszowy, czterdziesty odcinek trzeciej serii programu „Rolnicy. Podlasie”. Jurek wraz z całą rodziną przygotuje konie na wystawę, Łukasza z Justyną czeka ciężka przeprawa przez rzekę, a w Plutyczach nastąpi rzekoma kradzież - to wszystko o godz. 20:15 w telewizji Fokus TV.

W 40. odcinku trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" Jurek z Ciełuszek wraz z żoną, córką, zięciem i synem przygotowuje konie na wystawę. Weterynarz Agnieszka pobiera krew i włosy od ogierów do badań.

Plany Walka, by przyspawać literki "A" i "G" do bramy gospodarstwa Gienka, spełzają na niczym. Każda próba uruchomienia spawarki powoduje wyłączenie korków. Panowie postanawiają przetransportować bramę do warsztatu Walka w Strabli i tam ją ozdobić. Po powrocie z grzybobrania Andrzej zauważa brak bramy. Sądzi, że została skradziona.

Reklama

W najnowszym epizodzie zobaczymy także Łukasza i Justynę, którzy poprowadzą jałówki na pastwisko. Czeka ich ciężka przeprawa przez rzekę...

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 40. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy