Reklama

Ślub i wesele

Oryginalne stylizacje ślubne

Sezon ślubny w pełni i większości z was pozostały już tylko niuanse, aby dopełnić drobnymi szczegółami swoją wymarzoną stylizację ślubną. Jednym z takich detali, które kobiety zostawiają na ostatnią chwilę jest biżuteria.

To ona ma podkreślić charakter stylizacji, sprawić, że będziemy w tym dniu niezwykle szykowne. Dobrze dobrana biżuteria nawet z najskromniejszej sukni może wydobyć jej klasyczne piękno i spowodować, że będziemy wyglądać olśniewająco.

Duża część kobiet boi się jednak bogatej, oryginalnej biżuterii. Wolą zachowawczo postawić na klasyczne, drobne cyrkonie, czy prostą, niezbyt obfitą biżuterię z kamieniami Swarovskiego. A to właśnie dzień ślubu i nasza kreacja w tym dniu daje nam możliwość pójścia dalej i ubrania na siebie czegoś niepowtarzalnego, niekonwencjonalnego, co będzie wyróżniać nas z tłumu. Czegoś, co sprawi, że poczujemy się jak księżniczki lub gwiazdy filmowe na czerwonym dywanie. Zobaczcie, jakie odważne połączenia biżuterii i pięknych zdobnych sukni proponuje nasza stylistka.

Reklama

Aleksandra Zubrzycka

Pokazy Jubinale 2011 r.

Produkcja: ABCSLUBU.PL/ FASHION COLOR

Fotografie: Anna Ciupryk

Organizacja sesji: Aleksandra Zubrzycka

Modelka: Anna / FASHION COLOR

Makijaż: Oskar Bachoń

Fryzury: Wojtek Kasprzak

Stylizacja: Paulina Nowik

Retusz: Dawid Żądło

Dekoracje: Almi Decor

abcslubu.pl
Dowiedz się więcej na temat: biżuteria | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy