Reklama

Kurdej-Szatan: "Straciłam wiarę w siebie. Cała ta nagonka trwała za długo"

Gościem najnowszego odcinka podcastu wideo "Zbliżenia" Alicji Resich jest Barbara Kurdej-Szatan, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W rozmowie opowiada m.in. o aferze ze strażą graniczną, hejcie, zmaganiach z boreliozą oraz nowych premierach filmowych. Cały odcinek dostępny poniżej

Barbara Kurdej-Szatan o aferze po wpisie o pogranicznikach: "Cała ta sprawa została przekręcona"

W listopadzie 2021 roku, Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym określiła Straż Graniczną, pilnującą terenów przygranicznych z Białorusią, m.in. "maszynami bez mózgów i serca oraz mordercami". Wkrótce po tym straciła pracę m.in. w serialu "M jak Miłość", czy przestała brać udział w reklamach sieci telefonii komórkowej. Jak gwiazda podchodzi do tej sytuacji teraz?

W programie "Zbliżenia" opowiedziała Alicji Resich o tym, jak zareagowała na ataki hejterów:

Zobacz również: Magda Lamparska szczerze o aktorstwie i dążeniu do marzeń

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan twierdzi, że afera wokół jej wpisu w mediach społecznościowych została "nakręcona", jednak nie chce wyjaśnić przez kogo. Dodaje, że informowanie o tym mogłoby być wręcz niebezpieczne. Okazuje się jednak, że aktorce udało przekuć tę nagonkę w słuszną sprawę - założyła fundację pomocową.

Miała boreliozę: "Lekarz sypał żartami i mówił, że pewnie mam alergię"

Barbara Kurdej-Szatan zmagała się z boreliozą. Alicji Resich opowiedziała, jak udało się jej ją wyleczyć.

- Do lekarza poszłam po paru miesiącach po ugryzieniu. Nie do końca wiedziałam, że to jest ugryzienie, zbagatelizowałam tę sprawę, zapomniałam w ogóle o tym. Zaczęłam mieć objawy. Miałam obrzęki na ręce, które mi wędrowały po różnych miejscach ciała - tłumaczy Kurdej-Szatan.

Aktorka dodaje, że od kilku lat już czuje się dobrze, o historii swojej choroby opowiada jednak, by ostrzec innych i zwrócić uwagę na pierwsze sygnały choroby.

Zobacz również: Magda Lamparska szczerze o aktorstwie i dążeniu do marzeń

Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z gwiazdami" : "Spełniłam jedno ze swoich marzeń"

Barbara Kurdej-Szatan w podkaście Alicji Riesich opowiedziała, że to taniec sprawił, że po chorobie zaczęła się czuć o wiele lepiej. Wystąpiła wtedy w dzisiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" - tanecznym programie Polsatu.

Zobacz również: Mika Urbaniak szczerze o nałogach, nowej książce, chorobie psychicznej

Cały odcinek:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy