Reklama

Aleksandra Kwaśniewska zdradza sekrety wspólnej pracy z Kubą Badachem

W najnowszym odcinku podcastu video "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz rozmawiała z Aleksandrą Kwaśniewską - dziennikarką, prezenterką telewizyjną, autorką tekstów piosenek oraz córką Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego prezydenta Polski. Kobieta opowiedziała m.in o tym, jaki wpływ miała polityka na jej dorastanie, roli polityki w ich rodzinie oraz sekretach jej wspólnej pracy z Kubą Badachem. Cały odcinek dostępny poniżej:

Miała czternaście lat kiedy jej ojciec został prezydentem Polski. Aleksandra Kwaśniewska u Katarzyny Zdanowicz

Aleksandra Kwaśniewska miała czternaście lat, kiedy jej ojciec po raz pierwszy objął stanowisko prezydenta Polski. Jak bardzo wpłynęło to na jej życie? Katarzynie Zdanowicz tłumaczy:

Zobacz również: Arkadiusz Jakubik w "Zdanowicz pomiędzy wersami". "Chory na Polskę"

Memy z Aleksandrem Kwaśniewskim: "Sprowadzenie osoby do jej najsłabszego momentu i torturowanie jej, znęcanie się". "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Memy z Aleksandrem Kwaśniewski pojawiły się w sieci już kilka lat temu, jednak nadal cieszą się ogromną popularnością. Ich tematyka często nawiązuje do spożywania alkoholu. Zdjęcia prezydenta Kwaśniewskiego z napisami: "Ulubione zwierzątko? - Małpka" czy "Wina Tuska? - Wypiję" stały się wręcz kultowe. Co myśli o nich córka prezydenta, Ola Kwaśniewska?

Reklama

Zobacz również: Paweł Domagała u Katarzyny Zdanowicz: "Żałuję, że nie mogę dokonać apostazji"

Jej ojciec został prezydentem: "Łzy mi się lały ciurkiem. Myślałam: "Jakie ja będę miała smutne życie". Ola Kwaśniewska w "Zdanowicz pomiędzy wersami"

Kiedy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem po raz pierwszy, jego córka Ola dopiero zaczynała naukę w nowej szkole - liceum. Tak wspomina moment, w którym się dowiedziała o wygranej w wyborach jej taty:

Zobacz również: Jak traktować osoby z nowotworem? Magda Atkins u Katarzyny Zdanowicz - Kobieta w INTERIA.PL

"Nie chciałabym, żeby tata wrócił do polityki. W domu o niej nie rozmawiamy". Aleksandra Kwaśniewska u Katarzyny Zdanowicz

Ola Kwaśniewska opowiedziała Katarzynie Zdanowicz, że jej ojciec nie ma ochoty wracać do polityki. Głównie ma tłumaczyć to swoim wiekiem, jednak Aleksandra Kwaśniewska jest z tego powodu zadowolona, ponieważ nie wspomina najlepiej czasu, kiedy jej ojciec był zaangażowany w sprawy polityczne Polski:

Dodała również, że w domu raczej nie rozmawiają o polityce. Zdarza jej się to robić na transmisjach na żywo na Instagramie, które czasami prowadzi wraz z ojcem.

Cały odcinek:


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy