Reklama

Maciej Musiałowski: "Nie potrzebuje uznania ludzi, których opinie mnie nie interesują"

W najnowszym odcinku podcastu wideo "Zdanowicz pomiędzy wersami" dziennikarka Katarzyna Zdanowicz gościła Macieja Musiałowskiego — aktora i piosenkarza, znanego z filmów takich jak "Kryptonim Polska", czy też "Chrzciny". Artysta opowiedział m.in. o dorastaniu, akceptacji samego siebie, a także mieszkaniu w XVIII-wiecznym zamku.

"Nie potrzebuje uznania ludzi, których opinie mnie nie interesują". Maciej Musiałowski u Katarzyny Zdanowicz

Maciej Musiałowski to aktor i piosenkarz, który pochodzi z artystycznej, muzykalnej rodziny. Zadebiutował w serialu "Druga Szansa", a następnie rozwijał swoją karierę, występując w filmach takich jak "Kryptonim Polska", czy też "Chrzciny". Aktora można również oglądać na deskach warszawskiego "Och Teatru". W 2021 roku wydał swój debiutancki singiel "Zabierz tę miłość", który stworzył przy współpracy z Julią Wieniawą.

W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz opowiedział o swojej młodości i trudach dorastania, a także podążaniu za grupą. Przyznał, że to dzięki wsparciu rodziny, zrozumiał, że nie potrzebuje akceptacji rówieśników:

Reklama

Zobacz również: Olga Kozierowska: Każdy ma inną definicję miłości

Maciej Musiałowski o dojrzałości: "To jestem ja i inny nie będę sobą"

Artysta w rozmowie z dziennikarką opowiedział również o swoim życiu z ADHD.

Jak przyznał, nadpobudliwość sprawia, że jego życie jest bardzo intensywne, jednakże wiek i towarzysząca mu dojrzałość pomagają mu znajdować balans w życiu codziennym. Katarzyna Zdanowicz zapytała go o zmiany, które w sobie zauważył.

Zobacz również: Anita Sokołowska u Katarzyny Zdanowicz. "Jestem osobą, która lubi ryzykować"

Maciej Musiałowski spełnił marzenie o życiu w zamku. "Dom będzie prężnie działającym konserwatorium artystycznym"

Maciej Musiałowski w 2023 roku kupił XVIII-wieczny zamek w Domanicach na Dolnym Śląsku, w którym obecnie mieszka. Aktor planuje stworzyć w nim galerię, a także konserwatorium artystyczne, w którym będą odbywać się festiwale. W rozmowie przyznaje, że uwielbia to, że jego dom zawsze jest pełen ludzi:

Zobacz również: Natalia Niemen: Uważałam, że wiem lepiej

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy