Reklama

"Obudziłam się ze świadomością, że nikt za mnie życia nie przeżyje" - Ania Wyszkoni u Katarzyny Zdanowicz

W najnowszym odcinku podcastu video "Zdanowicz pomiędzy wersami" Katarzyna Zdanowicz gościła Anię Wyszkoni. Kobiety rozmawiały m.in. o raku i strachu z nim związanym, depresji, trudach bycia artystą w dzisiejszych czasach oraz powodach odejścia z zespołu "Łzy". Cały odcinek dostępny poniżej.

"Kiedyś artysta był pomnikiem". Ania Wyszkoni u Katarzyny Zdanowicz

Droga do zdobycia rozpoznawalności jako artysta obecnie znacznie różni się od tej funkcjonującej jeszcze kilkanaście lat temu. Różnorodność form wyrazu artystycznego oraz łatwiejszy dostęp do narzędzi i platform, które umożliwiają prezentowanie i dystrybucję swojej sztuki, stwarza możliwości, ale zwiększa konkurencję w zawodzie. Artysta w dzisiejszych czasach często musi posiadać umiejętności z zakresu marketingu, promocji i dystrybucji swojej pracy, aby móc dotrzeć do szerszego grona publiczności. Wymaga to kombinacji talentu, kreatywności, umiejętności biznesowych. Anna Wyszkoni twierdzi:

"Nie żałuję" - Ania Wyszkoni o odejściu z zespołu "Łzy"

Reklama

Anna Wyszkoni zakończyła współpracę z zespołem "Łzy" w 2010 roku. Zaczęła wtedy karierę solową. Czy dziś żałuje tej decyzji? Katarzynie Zdanowicz wyznała, że wręcz przeciwnie - była to słuszna decyzja.

Walka z rakiem, depresja. "Obudziłam się ze świadomością, że nikt za mnie życia nie przeżyje". Ania Wyszkoni w "Zdanowicz pomiędzy wersami"

W 2016 roku u Ani Wyszkoni zdiagnozowano raka tarczycy. Wokalistka musiała przejść operację wycięcia guza, która narażała ją na ryzyko uszkodzenia strun głosowych. Następnie artystka zmierzyła się z kolejną chorobą - depresją. Katarzynie Zdanowicz opowiada o tym, co dało jej siłę do walki z tymi przeciwnościami losu.

Anna Wyszkoni dodaje, że pęd życia nie pozwalał jej na zatrzymanie się i przemyślenie sytuacji. Kiedy podczas terapii jodem została sama ze sobą i swoimi myślami na pięć dni w izolatce, pojawił się u niej kolejny problem:

Cały odcinek:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy