Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Andrzej śni o wymarzonej partnerce

Jesteście ciekawi co słychać w serialu "Rolnicy. Podlasie"? Jeśli tak, to mamy dla was świetne informacje - już w niedzielę o godzinie 20:15 na antenie FOKUS TV będziecie mogli obejrzeć kolejny odcinek z udziałem waszych ulubionych bohaterów. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu?

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Zmęczony upałem Andrzej przysypia i śni o wymarzonej partnerce. Gienek i Jastrząb dyskutują na temat roli kobiety w gospodarstwie. Panowie kibicują Andrzejowi w poszukiwaniu partnerki. Sprawa jest tak doniosła, że w domu trwa dobudowywanie łazienki w domu. 

Czytaj również: Rolnicy. Podlasie: Prace na gospodarstwie idą pełną parą

W Ciełuszkach Wiesia i Jurek goszczą doświadczonego pszczelarza Artura i Natalię, Michała i Olka z Haciek. Mężczyźni rozpoczynają żniwa. Michałowi i Arturowi nie przychodzi to łatwo. Natomiast panie zamierzają upiec chleb i przygotować jedzenie dla ciężko pracujących panów. Podczas posiłku panuje przyjazna atmosfera. 

Reklama

W Pokaniewie również żniwa. Tomek zamierza skosić jęczmień kombajnem. Ziarno trafia do stodół. Plony z tego roku są bardzo obiecujące. 

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 38. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy