Reklama

Reklama

Rolnicy. Podlasie: Deszcz utrudnia pracę rolnikom

Serial Rolnicy. Podlasie jest niezwykle chętnie oglądany przez polskich telewidzów. Nic dziwnego - każdy kolejny odcinek przedstawia nowe smaczki z życia waszych ulubionych bohaterów. Co czeka nas w najnowszej odsłonie programu? Tego dowiecie się już w niedzielę o godzinie 20:00 na antenie FOKUS TV!

Rolnicy. Podlasie. Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Jastrząb chciałby kupić od Gienka parę kurcząt i kacząt, które niedawno się wylęgły. Panowie zabierają dzieci Pauliny, Kasperka i Ninę, na wycieczkę do gospodarstwa Dominika, który hoduje alpaki. 

Czytaj również: Rolnicy. Podlasie: Prace na gospodarstwie idą pełną parą

W Ciemnoszyjach Justyna i Łukasza przeprowadzają jałowice na pastwisko. Stado wymaga zaszczepienia. Trzeba również upewnić się, czy elektryczny pastuch działa poprawnie. Sarny znowu uszkodziły fragment ogrodzenia. Trzeba je naprawić. Deszcz utrudnia pracę rolnikom. 

Reklama

W Laszkach Emilia i jej babcia karmią drób, doją owce i kozy. Następnie wypędzają na pastwisko te ostatnie. Mała Laurka towarzyszy im w pracy. 

Rolnicy. Podlasie. Gdzie oglądać program?

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 31. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20  - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | rolnicy program

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy