Reklama

Reklama

Koniec historii miłosnej

Informacja o ich rozstaniu zelektryzowała media. SHOW przeprowadziło własne śledztwo, by zbadać, ile jest w tym prawdy. Niestety, dużo...

W połowie października w amerykańskich tygodnikach gruchnęła wieść o rozpadzie związku Alicji Bachledy-Curuś (27) i Colina Farrella (34). Powodem ich decyzji miała być niechęć Colina do zawarcia związku małżeńskiego z Alicją. Jeden z tygodników napisał również, że Farrell znalazł pocieszenie w ramionach brytyjskiej modelki Agyness Deyn...

Podobno spędzili razem noc w jednym z nowojorskich klubów. Reakcja polskich mediów była natychmiastowa. Część portali plotkarskich przedrukowała informacje podawane przez tygodnik, część zajęła się ich dementowaniem. Jednym z tropów, na które wpadli dziennikarze, był sobowtór aktora, James Martin. Ogłoszono, że to on, a nie Colin całował się z modelką, w dodatku nie w Nowym Jorku tylko w Londynie.

Reklama

Jak udało nam się ustalić, Agyness była w tym czasie w Kalifornii ze swoim nowym chłopakiem... Ten trop był więc fałszywy. Ale to nie znaczy, że para się nie rozstała. Pytanie, czy w związku Alicji i Colina dobrze się dzieje, pojawiło się już w wakacje. Ostatni raz para widziana była razem w kwietniu na festiwalu filmowym Tribecca w Nowym Jorku. "Wtedy wyglądali na bardzo zakochanych. Colin nie odrywał wzroku od Alicji" - mówi SHOW jeden z uczestników festiwalu.

W czerwcu Farrell wystąpił w popularnym programie Jimmy'ego Kimmela, w którym opowiadał o swoim życiu z Alicją i małym synkiem. "Henry przesypia całe noce, to wspaniałe dziecko. Jesteśmy z Alicją szczęściarzami" - mówił rozpromieniony aktor.

Później rozpoczął pracę nad dwoma filmami, "Fright Nights" i "Horrible Bosses". Pod koniec lipca Alicja z Henrym wyjechali do Nowego Jorku, gdzie aktorka rozpoczęła zdjęcia do nowego filmu Spike'a Lee. W tej sytuacji nie dziwiło, że para nie była widywana razem. Oboje byli zajęci pracą.

Ale nawet najbardziej zapracowany ojciec i zakochany mężczyzna znajdzie czas, by odwiedzić rodzinę po kilku tygodniach rozłąki.

Przez półtora miesiąca Colin ani razu nie pojawił się w Nowym Jorku, choć w połowie sierpnia zakończył zdjęcia do jednego z filmów. Nawet w przypadające w tym roku 6 września Święto Pracy, gdy na wszystkich amerykańskich planach filmowych zamiera życie, nie przyleciał do Nowego Jorku. Wołał zostać w Kalifornii. Potwierdza nam to fotoreporter, który na zlecenie jednej z amerykańskich gazet robił reportaż z planu filmu Alicji. Choć Farrell nie znalazł czasu na spotkanie z ukochaną, wybrał się na kilka dni do Irlandii...

SHOW dotarło do dziennikarki tygodnika "Star", która pierwsza napisała artykuł o rozstaniu pary. Nie może zdradzić źródeł informacji, ale zapewnia, że weryfikowała ją przez długi czas.

Trzy dni po tej publikacji potwierdził ją słynący z wiarygodności tygodnik "People". "Alicja i Colin

rozstali się dyskretnie kilka miesięcy temu" - napisał dziennikarz powołujący się na znajomego aktora. Kto dobrze zna Colina, nie jest zdziwiony takim obrotem sprawy. Aktor zawsze rozstaje się po cichu, a swoim menedżerkom nakazuje milczenie. O tym, że zakończył się jego związek z pisarką Emmą Forrest, dowiedzieliśmy się dopiero, gdy w 2009 roku ukazały się zdjęcia Colina z Alicją.

Polska aktorka również słynie z dyskrecji.

Pojawiły się informacje, że jej menedżerka wystosuje oficjalne oświadczenie w tej sprawie, ale w rozmowie z SHOW Monika Kaczmarek kategorycznie temu zaprzeczyła: "Alicja nie zamierza komentować tej sprawy. Mnie również zabroniła o tym mówić". Czy rozstanie pary jest definitywne? Cóż, gwiazdy tak jak my, czasem dają drugą szansę...

W show-biznesie nie brak związków, które schodzą się i rozchodzą. Wystarczy przykład Sienny Miller i Jude'a Law, którzy wrócili do siebie po kilku latach i stanęli na ślubnym kobiercu. Jeśli Alicja i Colin byli razem szczęśliwi, tego im właśnie życzymy...

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 25 października.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje