Reklama

Reklama

Znów kocha i jest kochana

O swoim nowym związku Edyta mówi: "Czysty i prawdziwy". Jej menedżerka uchyla rąbka tajemnicy.

Maja Sablewska, menedżerka i przyjaciółka gwiazdy, jest zadowolona: "Szczęśliwe życie osobiste jest dla artysty najważniejsze. Edyta znalazła równowagę między życiem osobistym i zawodowym", mówi SHOW. Od niedawna Edyta Górniak (37) spotyka się z przystojnym mężczyzną. Nie chce zdradzić jego imienia i nazwiska. Wiemy jednak, że jej wybranek nie jest związany z branżą muzyczną, ale to mężczyzna zamożny i - co widać na zdjęciach - elegancki. "Za wcześnie na poważne deklaracje, ale łączą ich bardzo bliskie relacje", zdradza nam Sablewska.

Reklama

Dwa lata temu piosenkarka rozstała się z Dariuszem Krupą, ale długo nie chciała decydować się na nowy związek. Wprawdzie - jak mówi menedżerka menedżerka piosenkarki - "wokół Edyty ciągle kręcą się mężczyźni", ale Górniak wolała najpierw uporządkować swoje życie zawodowe.

Teraz, gdy jej kariera weszła na właściwe tory, może zadbać o nowy związek. "Miłość uskrzydla" - cieszy się Maja. A skrzydła Edycie się przydadzą, bo czeka ją gorące lato. "Pracujemy teraz w studiu nad materiałem do nowej płyty. We wrześniu zaczynamy nagrywać" - wyjaśnia Sablewska. Górniak rozważa też udział w "Tańcu z gwiazdami" i planuje wydanie jubileuszowej płyty. Widać, że wsparcie zakochanego mężczyzny dodaje jej siły.

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! W sprzedaży od 19 lipca.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama