Reklama

Reklama

Miłosne figle w łazience

Aby przeżyć niesamowitą miłosną przygodę nie musisz wyjeżdżać na Thaiti i wdawać się w romans z tajemniczym nieznajomym. Cudowne chwile możesz spędzić ze swoim partnerem we własnej łazience.

Zwykłe, codzienne czynności mogą być dla nas okazją dla pozytywnych i ekscytujących przeżyć. Wystarczy, że nauczymy się je celebrować, a z szarej rzeczywistości możemy uczynić bajkową i podniecającą przygodę. W ten sposób nie tylko urozmaicamy nasze życie, ale również umacniamy związek.

Kąpiel we dwoje

Odpowiednio przygotowana kąpiel może być prawdziwą ucztą dla zmysłów. Olejki zapachowe i piana to nie wszystko - warto pomyśleć o zapaleniu świec i przyrządzeniu pysznego koktailu. Zadbajcie o odpowiednią oprawę muzyczną i lekkie przekąski np. owoce egzotyczne. Poświęćcie na wspólną kąpiel sporo czasu - tu nie chodzi o pośpieszne ochlapanie się wodą, a o to aby nacieszyć się chwilą. Wykorzystajcie ten czas na czułe słówka i żarty oraz leniwe pieszczoty. Postarajcie się zrelaksować, a jednocześnie pozwólcie budzić się zmysłom i pożądaniu. Miejcie przygotowane świeże, ogrzane ręczniki, puchate szlafroki i przybory do masażu. Po wyjściu z wanny zróbcie sobie nawzajem masaż przy użyciu aromatycznych olejków np. z róży. Aby przyjemność była dla was taka sama obydwoje uczestniczcie w przygotowaniach do kąpieli i w późniejszym sprzątaniu.

Reklama

Zabawy pod prysznicem

Wspólny prysznic może być równie atrakcyjny jak kąpiel, ale nie wymaga tylu przygotowań. Jeżeli roznosi was energia, wylegiwanie się w wannie wydaje się wam nużące ta forma będzie o wiele lepiej odpowiadać waszej aktywnej naturze. Masujcie i szorujcie się nawzajem w strugach ciepłej wody. Po wyjściu spod prysznica pozwólcie sobie na solidny masaż. Poczujecie się nie tylko odświeżeni ale i wzmocnieni.

Scenariuszy łazienkowych figli można układać wiele - wszystko zależy od waszej fantazji. Aby zabawa była naprawdę udana warto jednak pamiętać o kilku sprawach: pomieszczenie powinno być odpowiednio ogrzane, ręczniki i szlafroki czyste i niepostrzępione a telefony wyłączone.

I.G.

Na podstawie książki "Rytuały dla dwojga" Claudii Hartmann

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | kąpiel | miłosne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy