Reklama

Reklama

Problem: Mój szef mnie uwodzi

Pracuję w firmie od pół roku. To nieduża prywatna firma, w której ja jestem księgową. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mój szef (właściciel firmy) dziwnie się zachowuje. Chyba próbuje mnie uwieść. Nie wiem, co mam zrobić.

Szef jest wolnym, młodym człowiekiem. Podoba mi się, ale fakt, że jest moim szefem (10 lat starszym!) nie pozwala mi nawet myśleć o nim w innym sposób.

Jestem zadowolona z tej pracy, ale sytuacja staje się dwuznaczna i męcząca. On wciąż zaprasza mnie do swojego pokoju pod byle pretekstem, proponuje, że odwiezie mnie po pracy do domu, zachowuje się zalotnie i swobodnie. O żadnym molestowaniu nie ma mowy, ale jego zachowanie nie jest normalne.

Moi współpracownicy już coś zauważyli. A ja nie wiem jak się zachować. Czasami mam ochotę odejść z pracy. Przecież nie porozmawiam z nim wprost. A jeśli na coś mu pozwolę, a on zwolni mnie potem z pracy?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: firma | problem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje