Właściciele tych imion muszą być razem. Przyciągają się jak magnes

Numerologia pomaga w wielu dziedzinach życia. Jak się okazuje, może znaleźć zastosowanie również przy wyborze partnera. Wszystko zależy od danych osobowych. Sprawdź, jakich imion właściciele są dla siebie stworzeni.

Choć szukając sobie potencjalnego partnera, raczej nie mamy przygotowanej listy imion, których właścicieli przyjmiemy a których nie, to istnieje sporo imion, które zwyczajnie do siebie nie pasują
Choć szukając sobie potencjalnego partnera, raczej nie mamy przygotowanej listy imion, których właścicieli przyjmiemy a których nie, to istnieje sporo imion, które zwyczajnie do siebie nie pasują123RF/PICSEL

Sebastian - rodzinna Dziewiątka

Liczbą imienia Sebastian jest Dziewiątka. Ta natomiast stanowi doskonały przykład osoby, z którą zbudujesz szczęśliwy, ciepły dom i rodzinną atmosferę. Do imienia Sebastian najbardziej pasują Siódemki i Ósemki. Sebastian znajdzie szczęście w ramionach Lilii, która jest Siódemką. Razem będą się dopełniać. Sebastian będzie wspierał pozytywne cechy Lilki, a ona będzie dbała o podtrzymywanie wspólnych zainteresowań i zacieśnianie więzów. Sebastian może też szukać szczęścia z Julią, której liczba wynosi Osiem. Ósemki są gotowe zrobić dla rodziny wszystko, dlatego świetnie sprawdzą się w roli partnerki Sebastiana, tym samym wnosząc do jego życia nieco praktycyzmu.

Odeta - artystyczna dusza

Odeta, podobnie jak Sebastian, jest Dziewiątką. W zbudowaniu dobrej, silnej relacji pomoże jej Kajetan, czyli Ósemka. Kajetan lubuje się w zmysłowości i pięknie ludzkiego ciała, będzie postrzegał swoją partnerkę jak dzieło sztuki, której pasjonatką jest Odeta. Rodzinna Dziewiątka potrzebuje wsparcia w sprawach domowych, dlatego często może prosić swojego partnera o pomoc w niektórych kwestiach. W tym wypadku świetnie sprawdzi się Maksymilian, który również pragnie szczęśliwego, rodzinnego domu. Choć czasem obowiązek utrzymania domu finansowo i w czystości może być dla niego problemem, świetnie sprawdzi się w roli ojca.

Sebastian może szukać szczęścia z Julią
Sebastian może szukać szczęścia z Julią123RF/PICSEL

Marcin - wymagająca Czwórka

Liczbą imienia Marcin jest Czwórka, która znana jest z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu najbliższym. Czasem może zdawać się wręcz pedantyczny, jednak zawsze robi wszystko z troski. Idealną parą dla Marcina będą inne Czwórki. Dla Marcina najlepszymi partnerkami będą Kornelie i Patrycje, ponieważ ich oczekiwania i plany na przyszłość będą się ze sobą pokrywały. Dwie Czwórki będą się doskonale wspierać i razem mogą osiągnąć szczyty marzeń.

Edyta - głowa domu

Imię Edyta  jest typową Jedynką, która w domu spełni się w roli głowy rodziny. Edyta nie jest złym gliną, wnosi do domu pozytywne wibracje i potrafi budować zdrowe relacje rodzinne. Z jej Jedynką idealnie współgrają Dwójki i Piątki, zwłaszcza Zenon i Zbigniew. Energia tych imion jest ze sobą kompatybilna. Dynamiczna Jedynka ma szansę nauczyć się od Dwójki budowania stabilnych i bezpiecznych emocjonalnie relacji. Piątka da Edycie energię twórczą oraz nauczy ją dobrego podejścia do dzieci.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas