Dla niego, dla siebie, dla sławy

Dla gwiazd powiększony biust to przepustka do kariery, ale także sposób na... lepsze samopoczucie.

Agnieszka Szulim przyznała, że powiększyła piersi dla męża
Agnieszka Szulim przyznała, że powiększyła piersi dla mężaJ. AntoniakMWMedia

Niczego nie ukrywam!

Publiczne przyznanie się do operacji plastycznej biustu zrobiło z prezenterki TVP Agnieszki Szulim (34) celebrytkę, której życie śledzą plotkarskie media. Gospodyni Pytania na śniadanie uważa tę operację za rzecz normalną i jest dumna, że przeznaczyła na to 13 tysięcy złotych, które sama zarobiła.

Mandaryna pozbyła się kompleksów
Mandaryna pozbyła się kompleksówJ.AntoniakMWMedia

Pozbyłam się kompleksów!

Dzięki operacji plastycznej Mandaryna (34) zapomniała o traumie, jaką wywoływał u niej mały biust. Nie żałuje swojej decyzji. Twierdzi, że większy biust dał jej lepsze samopoczucie, a przede wszystkim większą pewność siebie.

Oldze Borys biust powiększa kostiumolog
Oldze Borys biust powiększa kostiumologMarek UlatowskiMWMedia

Powiększam... okazjonalnie!

Gwiazda serialu Lokatorzy Olga Borys (38) twierdzi, że większe piersi... miewa tylko od czasu do czasu, np. gdy ma zagrać "cycatą" bohaterkę, a powiększony biust jest wtedy efektem pracy kostiumologa. Nie wyklucza jednak, że dla ujędrnienia piersi zdecyduje się kiedyś na operację plastyczną.

Doda postawiła na wygląd
Doda postawiła na wyglądA. SzilagyiMWMedia

Wszystko ma swoje granice...

Robiąc karierę piosenkarki, Doda (28) postawiła na seksowny wygląd. Jej niezbyt okazały na początku kariery biust szybko osiągnął rozmiary na tyle "obszerne", że trudno było go nie zauważyć. Dziś krążą plotki o problemach gwiazdy z kręgosłupem, których rzekomo nabawiła się, powiększając sobie piersi...

Iwona Węgrowska powiększyła piersi mając 20 lat
Iwona Węgrowska powiększyła piersi mając 20 latA. SzilagyiMWMedia

Żeby lepiej leżały sukienki!

Piosenkarka ujawniła, że powiększyła sobie biust, gdy miała 20 lat. Iwona Węgrowska (29) mówi, że zrobiła to, bo miała mało jędrne piersi i źle na nich leżały sukienki. Dziwi się, że tak mało gwiazd ma odwagę przyznać się do tego.

Joanna Krupa nie ma nic przeciwko upiększaniu
Joanna Krupa nie ma nic przeciwko upiększaniuA. SzilagyiMWMedia

Nie mam nic przeciwko!

Słynna modelka nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że korygowała sobie biust. Zdaniem Joanny Krupy (33) dopuszczalne są wszelkie sprawdzone metody upiększania się, jeśli oczywiście z nimi nie przesadzamy. Wyraźnie powiększone, choć dostosowane do sylwetki modelki piersi potwierdzają, że ona na pewno nie ma na tym polu skłonności do przesady...

Cameron Diaz zna umiar
Cameron Diaz zna umiarGetty Images/Flash Press Media

Nowy biust

Przez lata zaliczana do aktorek ze skromnym biustem Cameron Diaz (39) pokazała niedawno nowe, większe, pięknie wymodelowane piersi. Ale potrafiła zachować umiar, dzięki czemu zmiana nie rzuca się tak bardzo w oczy. Niemniej jednak w opinii mężczyzn aktorka wiele zyskała...

Rodzice Miley Cyrus nie pozwolili jej na zabieg przed 18. urodzinami
Rodzice Miley Cyrus nie pozwolili jej na zabieg przed 18. urodzinamiGetty Images/Flash Press Media

Na osiemnaste urodziny

Piosenkarka i aktorka Miley Cyrus (19) twierdzi, że powiększyła sobie biust, gdy skończyła 18 lat. Chciała to zrobić wcześniej, ale cierpliwie doczekała do pełnoletności. Dzięki rodzicom, którzy czuwali, by młodziutkiej gwieździe woda sodowa nie uderzyła do głowy.

Pamela Anderson musiała zmniejszyć biust
Pamela Anderson musiała zmniejszyć biustGetty Images/Flash Press Media

Jej piersi eksplodowały

Będąc symbolem seksu, Pamela Anderson (44) wielokrotnie powiększała biust, aż w końcu z przeciążenia nabawiła się problemów zdrowotnych, które zmusiły ją do... zmniejszenia go. Krążą plotki, że z powodu dużego ciśnienia jej ogromne silikonowe piersi "wybuchły" podczas lotu samolotem.

Elżbieta Lis

Twoje Imperium
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas