Reklama

Reklama

Dla niego, dla siebie, dla sławy

Dla gwiazd powiększony biust to przepustka do kariery, ale także sposób na... lepsze samopoczucie.

W show-biznesie, gdzie czasami wygląd liczy się bardziej od talentu, biust bywa przepustką do sławy. Ale nie każda celebrytka jest hojnie obdarzona przez naturę. Dlatego wiele z nich poprawia sobie to i owo, stosując różne techniki powiększania - poczynając od wkładek podnoszących biust, przez modelujące kremy i balsamy, ujędrniające piersi masaże ssąco-rytmiczne, aż po interwencję chirurga plastycznego. Mówi się, że mało jest gwiazd, które biustu nie powiększyły, a jeszcze mniej tych, które przyznały się, że zrobiły to za pomocą skalpela. Chociaż powiększone piersi rzucają się w oczy, niektóre celebrytki upierają się, że biust... sam urósł. Takie tłumaczenie nie dziwi może w przypadku tych, które mają dzieci. Ale gdy mówi to bezdzietna Paris Hilton, można podejrzewać, że ona jednak może mieć coś do ukrycia.

Reklama

Niczego nie ukrywam!

Publiczne przyznanie się do operacji plastycznej biustu zrobiło z prezenterki TVP Agnieszki Szulim (34) celebrytkę, której życie śledzą plotkarskie media. Gospodyni Pytania na śniadanie uważa tę operację za rzecz normalną i jest dumna, że przeznaczyła na to 13 tysięcy złotych, które sama zarobiła.

Pozbyłam się kompleksów!

Dzięki operacji plastycznej Mandaryna (34) zapomniała o traumie, jaką wywoływał u niej mały biust. Nie żałuje swojej decyzji. Twierdzi, że większy biust dał jej lepsze samopoczucie, a przede wszystkim większą pewność siebie.

Powiększam... okazjonalnie!

Gwiazda serialu Lokatorzy Olga Borys (38) twierdzi, że większe piersi... miewa tylko od czasu do czasu, np. gdy ma zagrać "cycatą" bohaterkę, a powiększony biust jest wtedy efektem pracy kostiumologa. Nie wyklucza jednak, że dla ujędrnienia piersi zdecyduje się kiedyś na operację plastyczną.

Wszystko ma swoje granice...

Robiąc karierę piosenkarki, Doda (28) postawiła na seksowny wygląd. Jej niezbyt okazały na początku kariery biust szybko osiągnął rozmiary na tyle "obszerne", że trudno było go nie zauważyć. Dziś krążą plotki o problemach gwiazdy z kręgosłupem, których rzekomo nabawiła się, powiększając sobie piersi...

Żeby lepiej leżały sukienki!

Piosenkarka ujawniła, że powiększyła sobie biust, gdy miała 20 lat. Iwona Węgrowska (29) mówi, że zrobiła to, bo miała mało jędrne piersi i źle na nich leżały sukienki. Dziwi się, że tak mało gwiazd ma odwagę przyznać się do tego.

Nie mam nic przeciwko!

Słynna modelka nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że korygowała sobie biust. Zdaniem Joanny Krupy (33) dopuszczalne są wszelkie sprawdzone metody upiększania się, jeśli oczywiście z nimi nie przesadzamy. Wyraźnie powiększone, choć dostosowane do sylwetki modelki piersi potwierdzają, że ona na pewno nie ma na tym polu skłonności do przesady...

Nowy biust

Przez lata zaliczana do aktorek ze skromnym biustem Cameron Diaz (39) pokazała niedawno nowe, większe, pięknie wymodelowane piersi. Ale potrafiła zachować umiar, dzięki czemu zmiana nie rzuca się tak bardzo w oczy. Niemniej jednak w opinii mężczyzn aktorka wiele zyskała...

Na osiemnaste urodziny

Piosenkarka i aktorka Miley Cyrus (19) twierdzi, że powiększyła sobie biust, gdy skończyła 18 lat. Chciała to zrobić wcześniej, ale cierpliwie doczekała do pełnoletności. Dzięki rodzicom, którzy czuwali, by młodziutkiej gwieździe woda sodowa nie uderzyła do głowy.

Jej piersi eksplodowały

Będąc symbolem seksu, Pamela Anderson (44) wielokrotnie powiększała biust, aż w końcu z przeciążenia nabawiła się problemów zdrowotnych, które zmusiły ją do... zmniejszenia go. Krążą plotki, że z powodu dużego ciśnienia jej ogromne silikonowe piersi "wybuchły" podczas lotu samolotem.

Elżbieta Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje