Reklama

Jak pozbyć się łupieżu i wzmocnić włosy za pomocą imbiru?

Jak już zapewne wiesz, łupież może być przyczyną wypadania włosów. By przezwyciężyć ten problem, kupujemy wszelkiego rodzaju środki oparte na chemikaliach, które okazują się nieskuteczne lub mogą powodować alergię. Imbir to doskonały środek, który pomoże pozbyć się łupieżu i zapobiegnie wypadaniu włosów. Dowiedz się, jak przygotować i stosować ten domowy środek.

Imbir ze względu na swoje antyseptyczne właściwości będzie idealnym środkiem dla twoich włosów. Środek ten należy stosować codziennie, przez miesiąc. Należy wcierać go w skórę głowy, dzięki czemu mieszanka dobrze wchłonie się w mieszki włosowe.

Jakich składników potrzebujesz? Niezbędne ci będą: 1 łyżka startego korzenia imbiru oraz 1 łyżka oleju jojoba lub oliwy. Składniki połącz w misce i dobrze wymieszaj, tak, by uzyskać jednolitą pastę.

Jak używać? Stosuj pastę na wilgotne włosy, wmasowując ją w skórę głowy, aby pobudzić krążenie krwi. Zostaw pastę na głowie na 15 minut. Poczujesz ciepło przechodzące po skórze głowy. To znak, że imbir działa. Do spłukania mieszanki z włosów użyj ciepłej wody.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadanie włosów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy