Reklama

Reklama

Jak zrobić ślubny makijaż

Wywiad z M.A.C Senior Artist Lesley Keane

Jak długo współpracuje Pani z firmą M.A.C? Jak wygląda ta współpraca?

Reklama

Lesley Keane: Jestem związana z firmą M.A.C od jedenastu lat. Od sześciu pracuję jako szkoleniowiec na stanowisku Senior Artist. Wcześniej sprzedawałam kosmetyki, więc zaczynałam od pracy w sklepie.
M.A.C jest numerem jeden lub numerem dwa w większości krajów. Uważamy to za ogromne osiągnięcie. Nie zamierzamy na tym poprzestać - cały czas się rozwijamy i rośniemy w siłę. Myślę, że sukces zawdzięczamy temu, w jaki sposób obsługujemy naszych klientów. Podchodzimy do nich bardzo indywidualnie i spełniamy ich osobiste potrzeby. Nie mamy jednego szablonu wyglądu, obsługujemy wszelkie typy ludzkiej urody - bez względu na płeć, rasę czy wiek.
Która stylizacja lub który makijaż utkwiły Pani najbardziej w pamięci ze względu na rozmach czy też prezentowane stylizacje? Z kim była owa współpraca?
Muszę przyznać, że była to praca z kreacjami Vivienne Westwood zaproponowanymi na ten sezon, a które przedstawiłam podczas dzisiejszej prezentacji. Na pokazie mieliśmy 5 minut na każdy makijaż. W dużej mierze były one wzorowane na gwiazdach takich, jak Froston, Mick Jagger - wszystkie nam się mieszały. Podczas wykonywania makijażu weszła sama Vivienne Westwood i zaczęła go robić razem z nami. Atmosfera była niesamowita, presja ogromna, ale efekt był doskonały.

Jakim asortymentem (produktami) firma M.A.C może zainteresować nasze czytelniczki, jeśli chodzi o wykonanie trwałego, oryginalnego makijażu ślubnego lub wieczorowego?

Najważniejsze w makijażu ślubnym jest to, żeby skóra wyglądała świeżo i pozostała taka przez cały dzień. Uważam, że z naszej oferty najlepsze do jego wykonania byłyby produkty mineralne, prezentowane na tym pokazie. Pudry i podkłady mineralne M.A.C sprawią, że skóra będzie wyglądała świeżo i cudownie. Można ich również używać do korekty, kiedy makijaż zaczyna wyglądać niedbale. Do makijażu ślubnego świetnie nadają się kolory naturalne, ale usta warto podkreślić intensywną barwą Zamiast używać zwykłej szminki, którą trzeba co jakiś czas poprawiać, panie powinny spróbować Pro-Long-Wear-Lipstick, która zostaje na ustach co najmniej 5 godzin. Można całować, pić, a ona nie schodzi.

Czy Państwa propozycje na sezon jesień/zima mogą nadawać się również na taką okazję jak ślub?
Mogą prezentować się dość dramatycznie, ale niektórzy ludzie lubią, kiedy makijaż ślubny jest dramatyczny. Uważam, że nie powinno się stosować pełnego makijażu, jaki zeprezentowaliśmy, ale wziąć z niego te elementy, które pasują do naszej osobowości i które lubimy. Panna Młoda może mieć ciemne usta, użyć eye-linera czy też wykonać smoky-eye - byleby to wszystko dopasować do siebie.

Dowiedz się więcej na temat: panna młoda | wywiady | senior | makijaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje