Reklama

Reklama

​Odkryj najtrwalszy tusz do rzęs Active All Day Wear od IsaDory

Każda kobieta szuka swojego tuszu do rzęs, którego nie będzie musiała ścierać spod oczu w ciągu dnia. O którego nie trzeba będzie się martwić, bo nawet w przypadku deszczu czy wysiłku fizycznego, pozostanie na swoim miejscu. Marka IsaDora, która uwielbia kobiety aktywne stworzyła dla nich wytrzymały tusz do zadań specjalnych - Active All Day Wear Make-up.

Każdy tusz, którego próbowałaś po paru godzinach osypuje się pod oczami, malując ci je jak u pandy? Za każdym razem jak próbujesz go zetrzeć, ten jeszcze bardziej rozmazuje się, powiększając ten efekt? Z taką oprawą wyglądasz na zmęczoną i nie wyspaną, a dodatkowo nie jest to estetyczne. Potrzebujesz tuszu, który utrzyma się na rzęsach, prawda?

IsaDora do swojej kolekcji Active - dla kobiet wyjątkowo aktywnych - dodaje w tym sezonie długotrwały tusz do rzęs All Day Wear Make-up. Jego formuła została stworzona tak, by pozostawać na swoim miejscu do 24h, bez względu na czynność jaką wykonujesz. Możesz w nim iść do pracy, iść na trening, biec do autobusu, a potem pojawić się na wykwintnej kolacji. Jest on odporny na wodę, rozmazania oraz pot. Nie kruszy się okropnie pod oczami, cały czas trzymając się rzęs. Jego szczoteczka o falowanym kształcie z fibry dodaje rzęsom objętości i grubości. Przez 24h masz na rzęsach efekt wow!

Reklama

Można do niego dobrać także długotrwały podkład Active All Day Wear Make-up 24h. Wypada on świetnie podczas ćwiczeń na siłowni, wspinaczek górskich czy intesywnego biegania. Jest odporny na pot, wilgoć, ale także nie zapycha porów. Po całym dniu noszenia będzie wyglądał jak nałożony 5 minut temu. W połączeniu z nowym tuszem do rzęs, tworzy duet nie do pokonania!

Z produktami Active bądź #isadorable bez obaw przez 24h!

Długotrwały tusz do rzęs Active All Day Weara Make-up 24h, 5 ml, cena: 89 PLN

Długotrwały podkład Active All Day Wear Make-Up 24h, w 5 kolorach: 10 Fair, 12 Light Honey, 14 Sand,  16 Warm Beige, 18 Cognac, cena: 92 PLN


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje