Poproś maniciurzystkę o „sage chrome nails”. To zdobienie jest hitem wiosny

Aleksandra Tokarz

Opracowanie Aleksandra Tokarz

„Cowgirl cooper nails”, lansowane do niedawna przez samą Bellę Hadid, ustępują zaszczytnego miejsca na liście wiosennych hitów. Maniciurzystki zgodnie przyznają bowiem, że czas zapomnieć o wszelakich zdobieniach. Tej wiosny na salonach rozgaszcza się manicure w stylu „sage chrome”. Jest uniwersalny, a do tego mocno zaskakujący.

Jakie kolory paznokci na wiosnę 2024? To zdobienie jest hitem sezonu
Jakie kolory paznokci na wiosnę 2024? To zdobienie jest hitem sezonu123RF/PICSEL

Jaki kolor paznokci jest elegancki? Oto tegoroczne hity

Nowy, wiosenny sezon obfituje w zwroty akcji. Oto wraz z początkiem roku trendsetterki zgodnie lansowały wygląd na prawdziwą żonę mafii, twierdząc, że "mob wife style" to trend nieśmiertelny. Wkrótce jego elementy przeniknęły także na listę trendów manicurzystek, a paznokcie w stylu żony gangstera nosiła nawet Julia Wieniawa.

Niedługo później, za sprawą Belli Hadid, świat usłyszał o "cowgirl cooper nails", łączącemu w sobie delikatne odcienie brązu z cekinowym topem. Połyskujący, metaliczny odcień zachęcał swoją uniwersalnością, szybko stając się kolejną pozycją na liście paznokciowych must have. Jak się okazuje, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Oto do głosu dochodzi jego niedaleki kuzyn. "Sage chrome nails" też się świecą - ale w zupełnie inny sposób.

Jakie paznokcie pasują do wszystkiego? "Sage chrome nails" dochodzą do głosu

Trendsetterki są zgodne - tej wiosny nasze paznokcie mają subtelnie przyciągać wzrok. W tym pomóc może najnowszy z trendów, który jeszcze nieco nieśmiało wygląda zza pleców swoich konkurentów. "Sage chrome nails" - niezwykle oryginalne, świetliste i wyglądem do złudzenia przypominające taflę jeziora - wkrótce na dobre opanują ulice.

"Sage chrome nails", którego naczelną zasadą jest uzyskanie efektu chromu, zachęca do szaleństw, będąc jednocześnie odpowiednim wyborem dla fanek minimalizmu. Podobne zdobienie jest bowiem oryginalne, ale nie pozostawia na paznokciu niekończącej się ilości wzorów i kolorów.

W gustach trendsetterek jest szczególnie ten kolor, dla którego inspiracją była natura. Odcień szałwii, bo o nim mowa, dotąd zazwyczaj pomijałyśmy w swoich wyborach. Czas więc na mały eksperyment.

Inspiracje na paznokcie. Oto modne paznokcie na wiosnę

Sekret "sage chrome nails" tkwi w specjalnym pyłku, który wciera się w pomalowaną już płytkę paznokcia. To on dzięki swoim drobinkom pozwala uzyskać metaliczny efekt.

Aplikacja pyłku wymaga jednak wprawy i precyzji, dlatego o podobne zdobienie warto poprosić doświadczoną maniciurzystkę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by eksperymentować z tym stylem w zaciszu własnego domu. Wtedy warto jednak przygotować się na mały bałagan.

"Sage chrome nails" są oryginalne, stylowe i modne - do granic możliwości. Wiosną, kiedy pogoda zachęca do spacerów, nie pozostaje nic innego, jak mieć odrobinę leśnej natury na swoich paznokciach.

Jak dbać o paznokcie po zdjęciu hybryd, żelowych czy akrylowych paznokci?Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas