Revlon Mega Multiplier Mascara

Rewolucyjna formuła łącząca specjalne włókna z technologią 360º.

Revlon Mega Multiplier Mascara
Revlon Mega Multiplier Mascaramateriały prasowe

Marzysz o rzęsach przyciągających uwagę? REVLON przedstawia nową maskarę Mega Multiplier. Jej formuła łączy unikalne włókna z technologią otulającą rzęsy 360º, zapewniając wyjątkową objętość oraz ekstremalne wydłużenie.

Technologia 360º

W przeciwieństwie do tradycyjnych maskar, REVLON Mega Multiplier zawiera poliuretanową bazę kopolimerową, która zapewnia trwałość wodoodpornego tuszu, a jednocześnie pozwala na łatwy demakijaż za pomocą ciepłej wody. Po nałożeniu tuszu, kopolimer tworzy przylegającą otoczkę wokół każdej rzęsy, która nie rozmazuje się i nie osypuje.   

Formuła mikrowłókien

Formuła zawierająca specjalne włókna pogrubia i wydłuża rzęsy, a w połączeniu z technologią 360º zapewnia spektakularny efekt przez cały dzień. 

Marka REVLON idzie o krok dalej stosując w maskarze Mega Multiplier nie jeden, a dwa zupełnie różne kształty mikro włókien - o przekroju trójkąta i serca. Pozwala to zbudować spektakularną objętość i długość rzęs.

Cechy / Korzyści / Główne składniki:

· Szczoteczka Mega Lash pozwala dotrzeć nawet do najkrótszych włosków

· Nie osypuje się i nie rozmazuje

· Wyjątkowa formuła zawiera unikalne mikro włókna o dwóch różnych kształtach, które otulają rzęsy nadając im niesamowitą objętość i długość

· Technologia 360º otacza rzęsy i utrzymuje włókna na miejscu przez cały dzień. Maskarę można łatwo zmyć ciepłą wodą, delikatnie pociągając za rzęsy

UWAGA: otoczka otulająca włoski podczas demakijażu może przypominać rzęsy, ale jest to tylko powłoka kopolimerowa

Dostępna w 2 kolorach

Cena detaliczna: 59,90 zł

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas