Reklama

Reklama

Seria Soleil Prodigieux, Nuxe

Nowa seria kosmetyków Nuxe Soleil Prodigieux to kompleksowy program łączący elementy kosmetyku pielęgnacyjnego i kosmetyku "słonecznego". W skład serii wchodzą: mleczko do ciała, krem do twarzy, balsam do ust.

Soleil Prodigieux to wielofunkcyjna seria "4 w 1 ", spełniająca cztery zadania:
• aktywizacja opalania
• podkreślenie opalenizny
• ochrona
• nawilżenie.

Reklama

Body Lotion - mleczko do ciała i Creme Visage Multi-Fonctions - krem do twarzyto kosmetyki o wszechstronnym działaniu, które spełniają te 4 funkcje. Mleczko pozwala na osiągnięcie delikatnego efektu opalonej skóry przez cały rok, a krem sprawia, że cera odzyskuje naturalnie zdrowy wygląd, opalenizna pojawia się na twarzy w harmonijny sposób.

Ich składniki przyspieszają opaleniznę stymulując wytwarzanie melaniny, przyspieszają pojawienie się opalenizny nawet przy najlżejszej ekspozycji na promienie słoneczne, nadają naturalny efekt opalonej skóry, intensywnie ją nawilżają i zapewniają podwójną ochronę - przeciw starzeniu się komórek oraz poparzeniami słonecznymi.
Mleczko do ciała - pojemność: 125 ml; cena: ok. 79 zł.
Krem do twarzy - pojemność: 50 ml; cena: ok. 95 zł.

Linię uzupełniają Baume Levres Prodigieux - balsamy do ust: o właściwościach odżywczo-ochronnych z efektem nabłyszczającym ust, na bazie masła z mango, słonecznika i witaminy E oraz o wszechstronnym zastosowaniu, który odżywia, chroni i sprawia, że od momentu aplikacji usta odzyskują elastyczność i jedwabistość, a pomalowane na transparentny kolor połyskują naturalnym blaskiem.
Pojemność: 7 ml; cena: ok. 62 zł.

Wszystkie produkty firmy dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej na temat: pojemność | mleczko do ciała | krem | mleczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje