Reklama

Reklama

Sposób na uratowanie złamanego paznokcia za grosze. Nigdy byś na to nie wpadła

Sposób na złamanego paznokcia, który przedstawiła jedna z TikTokerek stał się prawdziwym hitem w sieci. Złamanego paznokcia można uratować - potrzeba do tego jednej rzeczy, którą zapewne masz w swojej kuchni. Internautki już wypróbowały ten trik! Jak sądzicie, działa?

Sprawdzonym i według wielu jedynym sposobem na złamanego paznokcia jest jego ścięcie i opiłowanie, tak aby się o nic nie zahaczał. Jedna z TikTokerek przekonuje jednak, że nadłamany paznokieć da się uratować. Trik kobiety jest zaskakujący - na coś takiego nikt dotąd nie wpadł. 

Czytaj więcej: Jak leczyć naderwany paznokieć? 

Sposób na złamany paznokieć

TikTokerka @sonailicious na swoim profilu dzieli się urodowymi poradami dotyczącymi głównie paznokci. Malowanie i zdobienia to coś, w czym się specjalizuje. Ostatnio zdradziła też swój niezawodny trik na naderwanego paznokcia. Jak sama przyznaje, zmaga się z łamliwymi paznokciami i wiele razy była zmuszona ścinać te uszkodzone razem z pozostałymi. W końcu znalazła sposób, który rozwiązał jej problem. Do uratowania złamanego paznokcia potrzebowała... torebki herbaty. 

Reklama

Jak się okazuje, kobieta wycięła nożyczkami z torebki mały trójkąt, a następnie przykleiła go do paznokcia. W filmiku na Tiktoku wyjaśniła od czego zaczęła i krok po kroku objaśniła jak uratować złamanego paznokcia.

Najpierw należy go oczyścić i osuszyć, a następnie wyciąć trójkąt z torebki na herbatę. Na pęknięcie powstałe na paznokciu zaaplikować klej do paznokci i wycięty fragment torebki. Całość przykryć jeszcze jedną warstwą kleju, dodatkowo można użyć też zwykłego utwardzacza lub bazy. I to wszystko! Może się wydawać, że sposób ten jest trochę dziwaczny, ale ważne, że skuteczny.

Zobacz też: Jak naprawić pęknięty paznokieć? Świetny trik

Dowodzą temu komentarze kobiet, które już wypróbowały trik na złamanego paznokcia.

Sposób na uszkodzonego paznokcia przedstawiony przez TikTokerkę na pierwszy rzut oka wzbudza mieszane uczucia. Jak widać, stał się on już hitem i ma wiele zwolenniczek. Wypróbujecie? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: naderwany paznokieć | pęknięty paznokieć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy