Reklama

Reklama

Szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 NIVEA Baby

Bezpieczny, łagodny dla oczu, polecany przez pediatrów, a przy tym w dużej butelce - te wszystkie zalety posiada szampon i płyn do kąpieli 2 w 1NIVEA Baby.

Nowy kosmetyk NIVEA Baby łączy w sobie działanie dwóch produktów: szamponu i płynu do kąpieli. Łagodna piana już podczas kąpieli myje i pielęgnuje delikatne włosy oraz wrażliwą skórę dziecka. Zawiera aktywny wyciąg z rumianku o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym oraz naturalne minerały, które wzmacniają barierę ochronną skóry i zabezpieczają przed wysuszeniem. W składzie preparatu nie ma drażniących barwników ani mydła.

Reklama

Kosmetyk został opracowany przy współpracy specjalistów pediatrów i dermatologów, tak by zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień skóry i wspomagać jej zdrowy rozwój już od chwili narodzin. Jak wszystkie produkty NIVEA Baby szampon i płyn do kąpieli 2 w 1 został przebadany klinicznie, dermatologicznie i okulistycznie. Polecany jest przez przez Instytut Matki i Dziecka już od pierwszego miesiąca życia do codziennej pielęgnacji.

Cena: 400 ml/ok. 14 zł

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: płyn | baby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy