Reklama

Reklama

Trzy kolory paznokci, które optycznie postarzają dłonie. Staraj się ich unikać

Cała gama kolorów i rozmaitych efektów dostępnych obecnie w manicure bywa kusząca. Jednak kiedy nie jesteśmy już nastolatkami, powinnyśmy pamiętać o tym, że nasze dłonie wymagają specjalnego traktowania. Zobacz, jakich kolorów na paznokciach lepiej unikać, żeby się nie postarzyć.

Kolory paznokci, które postarzają. Żółty

Choć żółć w manicure może wydawać się słonecznym kolorem, to jednak nie zawsze sprawdza się na naszych paznokciach. Ten kolor sprawia, że zostaje podkreślona suchość skóry. W związku z tym żółta poświata nie będzie wyglądać dobrze na dłoniach.

Kolory paznokci, które postarzają. NiebieskiJaskrawe odcienie niebieskiego na paznokciach wyglądają bardzo młodzieżowo. Jednak mimo wszystko, ten kolor optycznie postarza naszą skórę, sprawiając, że żyły i naczynka są jeszcze bardziej widoczne. Niebieski zwyczajnie je podkreśla, dlatego lepiej go unikać w manicure.

Kolory paznokci, które postarzają. Zielony

Zieleń jest eleganckim kolorem na paznokciach, jednak wiele zależy od jej odcienia. Neonowy manicure za bardzo przykuwa uwagę, z kolei zgniły czy brudny powoduje, że skóra na naszych dłoniach zostaje pozbawiona blasku.

Jakie kolory na paznokciach się sprawdzą?

Zamiast wymienionych na liście kolorów lepiej użyć w manicure cieplejszych barw. Klasyczna czerwień, subtelny róż, a nawet z pozoru krzykliwy pomarańcz świetnie sprawdzą się na paznokciach niemłodych już dłoni.

Reklama

Czytaj więcej:

Trendy w manicure w 2022 roku. Jakie stylizacje paznokci będą modne?

 JAK SAMODZIELNIE ŚCIĄGNĄĆ HYBRYDY?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: manicure | modne kolory paznokci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje