Reklama

Reklama

Trzy łatwe kroki do profesjonalnej stylizacji

Marzy ci się idealna fryzura? Swoim stylem chcesz wyrażać siebie? Kosmetyki Styling Tools włoskiej marki artego to trzy łatwe kroki do profesjonalnej stylizacji.

Włochy to ojczyzna wielkiej mody, designu i nowoczesnych trendów. To tam narodziły się największe domy mody i niezwykła marka profesjonalnych kosmetyków do włosów artego. Eksperci tej marki z myślą o osobach, które fryzurą chcą wyrażać siebie, opracowali przełomowe kosmetyki do stylizacji w trzech etapach - Styling Tools to wyjątkowe, wszechstronne narzędzia, które pomagają w tworzeniu wyrazistych fryzur i prosta metoda doboru odpowiednich kosmetyków do rodzaju stylizacji.

Reklama

Odpowiednia konsystencja produktów i ich wielość pozwalają wybrać czy fryzura ma być dynamiczna, klasyczna, prosta, a może pokręcona? Niezależnie od wyboru, linia kosmetyków Styling Tools gwarantuje nam, że każda stylizacyjna fantazja zostanie zrealizowana w trzech prostych krokach.

Krok pierwszy: Forma fryzury

Rozpoczynając stylizację, decydujemy czy mamy ochotę na gładką fryzurę, czy wolimy dodać włosom objętości. By stworzyć gładką fryzurę wystarczy użyć fluidu modelującego COOL SHAPE lub żelu nabłyszczającego, lekko utrwalającego SHAPING GLAZE. Fluid modeluje włosy nie nadając im objętości, ale i nie obciążając ich, natomiast żel daje delikatne utrwalenie oraz zdecydowanie nabłyszczcza włosy. Marzy nam się burza na głowie? Wystarczy użyć mocnej pianki nadającej objętość - HAIR FORCE, dzięki której utrzymamy objętość włosów od samej nasady.

Do nadania objętości możemy użyć również delikatnej pianki nawilżającej MIRACLE MOUSSE, która nawilża włosy oraz zapewnia elastyczne dyscyplinowanie i lekkie utrwalenie fryzury. Po wyborze wymiaru fryzury, możemy przejść do poziomu skrętu pasm. Jeśli zdecydujemy się na loki, warto użyć kremu modelującego TWIST UP, który podkreśla skręt, dyscyplinuje puszące się włosy,

a jednocześnie daje naturalny efekt i nawilża. Jeśli zapragniemy fryzury idealnie gładkiej użyjemy kremu prostującego SLIDING SMOOTH.

Sugerowane ceny w sprzedaży detalicznej:

• fluid modelujący COOL SHAPE (300ml) - 37,89 PLN,

• żel nabłyszczający SHAPING GLAZE, nowość (300ml) - 37,89 PLN,

• mocna pianka nadająca objętość - HAIR FORCE (250ml) - 37,89 PLN,

• delikatna pianka nawilżająca MIRACLE MOUSSE, nowość (250ml) - 37,89 PLN,

• krem modelujący TWIST UP (100ml) - 37,89 PLN,

• krem prostujący SLIDING SMOOTH (100ml) - 37,89 PLN.

Krok drugi: Definiowanie

Po wyborze formy, pora na dopasowanie stylu fryzury. Na tym etapie decydujemy jaki wygląd ma mieć fryzura, czy ma być bardziej agresywna i nowoczesna, a może bardziej klasyczna. Zaczynamy od wyboru tekstury, czyli wyglądu powierzchni fryzury. Możemy zdecydować się na połysk i miękkość jedwabiu, które zapewni serum dotyk i blask - FEEL & SHINE stworzone specjalnie z myślą o grubych włosach, lub jeśli włosy są cienkie lub normalne - nabłyszczacz antystatyczny AQUA SHINE, który jednocześnie sprawi, że włosy nie będą się elektryzowały.

Wolimy żeby fryzura była kusząco matowa? Wystarczy użyć pasty do modelowania PLAY POMATT, a osiągniemy zamierzony cel. Pora na detale. Gdyż to one znacząco wpływają na charakter fryzury. Pojedyncze pasma możemy podnieść do pozycji pionowej z pomocą żelu mocno utrwalającego - FLASHBACK lub nadać blasku pojedynczym pasmom włosów pastą utrwalającą i nadającą połysk - FINGER PRINTS.

Sugerowane ceny w sprzedaży detalicznej:

• serum dotyk i blask FEEL & SHINE (100ml) - 37,89 PLN,

• nabłyszczacz antystatyczny AQUA SHINE (75ml) - 37,89 PLN,

• pasta do modelowania PLAY POMATT (75 ml) - 37,89 PLN,

• żel mocno utrwalający FLASHBACK (150ml) - 37,89 PLN,

• pasta nadająca połysk FINGER PRINTS (75ml) - 37,89 PLN.

Krok trzeci: Podkreślenie efektu

Ostatnia faza stylizacji to utrwalenie fryzury i podkreślenie efektów. Tu też mamy wybór. Jeśli decydujemy się na mocne utrwalenie wystarczy użyć spray'u mocno utrwalającego HOT SHOT. Fryzura ma być naturalnie utrwalona, ale z wyraźnym efektem? Polecamy lakier w spray'u UP AND DOWN. By zwieńczyć dzieło wystarczy użyć spray'u nabłyszczającego SWITCH ON, który doda włosom niezwykłego blasku.

Sugerowane ceny w sprzedaży detalicznej:

• spray mocno utrwalający HOT SHOT (500ml) - 37,89 PLN, nowość! wersja do torebki (100ml) - 14,90 PLN,

• lakier w spray'u UP AND DOWN (400ml) - 37,89 PLN, nowość! wersja do torebki (100ml) - 14,90 PLN,

• spray nabłyszczający SWITCH ON (100ml) - 37,89 PLN.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki | nowość | włosy | kroki | fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje