Reklama

Reklama

Usuwanie komórek tłuszczowych bez skalpela

Czy możliwe jest uzyskanie szczupłej sylwetki bez korzystania z operacji chirurgicznych? Czy można uniknąć narkozy, bólu, powikłań, dyskomfortu? Czy trzeba poddawać się drastycznym dietom i ćwiczeniom bez końca? Czy możliwe jest usuwanie komórek tłuszczowych bez skalpela?

Zdrowe, piękne ciało

Nie tylko w świecie mody piękne i szczupłe ciało jest drogą do sukcesu. Dziś liczy się także wygląd. Brak akceptacji własnego ciała często powoduje kompleksy i problemy zdrowotne. W ciągu ostatnich 10 lat nastąpił ogromny postęp w medycynie estetycznej. Alternatywą dla chirurgii plastycznej oraz liposukcji jest usuwanie komórek tłuszczowych bez skalpela. - Jedną z bezinwazyjnych metod kształtowania sylwetki jest zabieg UltraShape połączony z drenażem podskórnym urządzeniem VelaSmooth. Przy pomocy nieinwazyjnej technologii ultradźwiękowej, komórki tłuszczowe zostają rozbite. Metoda ta jest bezbolesna i bezpieczna, ponieważ energia ultradźwiękowa nie uszkadza skóry, nerwów i naczyń krwionośnych. Najczęściej zabieg wykonywany jest na udach, biodrach i brzuchu. - mówi dr Wojciech Rybak z Ars Estetica.

Reklama

Rozbić tłuszcz

Głowica emitująca energię ultradźwiękową jest przesuwana nad obszarem przeznaczonym do zabiegu. Zimne selektywne zogniskowane ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, których szczątki wraz z trójglicerydami są przetwarzane przez naturalne procesy fizjologiczne i metaboliczne zachodzące w organizmie. W celu przyspieszenia usuwania tłuszczu, oraz poprawy jędrności i napięcia skóry w miejscu zabiegu stosuje się dodatkowo głęboki drenaż podskórny. Takie połączenie 2 zabiegów pozwala na wzmocnienie efektów zabiegu.

Metoda jest bezpieczna, a destrukcji poddawane są tylko i wyłącznie komórki tłuszczowe. W zależności od wielkości powierzchni, która jest poddawana zabiegowi, może on trwać między jedną a półtorej godziny.

Zabieg jest bezbolesny. Nie zachodzi konieczność narkozy ani znieczulenia. Pacjent może od razu opuścić klinikę i wrócić do codziennych obowiązków. Nie trzeba się zgłaszać na wizyty kontrolne, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Przewagą nieinwazyjnych metod kształtowania sylwetki jest to, że nie występują po nich poważne powikłania i problemy zdrowotne, jakich można się spodziewać po chirurgicznych operacjach plastycznych. Powierzchnia skóry pozostaje gładka, a struktury tłuszczowe jednolite.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: komórki tłuszczowe | ciało | komórki | zabiegi | usuwanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy