Reklama

Reklama

Always Ultra Extra Night

Always Ultra Extra Night z szerszą o 60% tylną częścią zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem bez względu na to jak ruszasz się podczas snu!

Spokojny, dobry sen to jeden z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny każdego człowieka. Zapewnia nie tylko lepsze samopoczucie, ale również większą wydajność następnego dnia.

Na dobrą jakość snu ma wpływ wiele czynników - odpowiednia temperatura otoczenia, wygodny materac czy wieczorne relaksujące rytuały. Niestety, kiedy nadchodzą "te dni", kobietom szczególnie trudno zasnąć - bóle menstruacyjne, niekontrolowane ruchy, jakie wykonuje ciało w trakcie snu i związana z tym obawa przed przeciekaniem mogą być powodem niespokojnego, przerywanego snu.

Reklama

W odpowiedzi na potrzeby kobiet, marka Always stworzyła podpaski Always Ultra Extra Night z szerszą o 60% tylną częścią, która zapewnia odpowiednią ochronę podczas nocnego wypoczynku, bez względu na pozycję, w której śpimy.

W czasie snu w naszym ciele zachodzi wiele procesów, dzięki którym lepiej funkcjonujemy
- system immunologiczny się regeneruje, ponadto nieświadomie przetwarzamy wszystko, czego doświadczyliśmy w ciągu dnia, a zgromadzone informacje zamieniane są w wiedzę. 

W czasie tych wszystkich procesów nieświadomie budzimy się średnio aż 28 razy, a poruszamy się jeszcze częściej - aż 70 razy. To właśnie te ruchy przysparzają kobietom podczas  miesiączki  wielu zmartwień, co wywołuje dodatkowy stres i często nie pozwala im się wyspać.

Dlatego marka Always, w trosce o jakość snu, proponuje specjalne podpaski dedykowane na noc z szerszą o 60% tylną częścią, czyli tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Nowe podpaski Always Ultra Extra Night zostały zaprojektowane tak, by dopasować się do ruchów wykonywanych podczas snu i  zapewnić do 100% ochrony przed przeciekaniem. Dzięki temu kobiety mogą cieszyć się spokojnym snem i być pełne energii następnego dnia.

Jakie pozycje przyjmujemy w czasie snu?

Kiedy po intensywnym dniu kładziemy się do łóżka, wygodnie układamy głowę na poduszce, przykrywamy się kołdrą po samą brodę, marzymy, by przespać smacznie całą noc w jednej pozycji - szczególnie w czasie okresu. Zaczynamy tak, jednak potem dzieje się inaczej: podczas snu często nieświadomie zmieniamy pozycję, przez co rano możemy budzić się
w zaskakującej pozie. Na szczęście podpaski Always Ultra Extra Night sprawdzą się w każdej pozycji, jakie przybiera ciało kobiety w czasie snu. A tych jest wiele! Poniżej te, które są najczęściej przyjmowane.

Flaming

Kobieta śpiąc w pozycji czarującego flaminga układa się na boku, jedną nogę całkowicie zgina tak, że prawie dotyka pośladków,  druga pozostaje wyprostowana. Podbródek delikatnie opiera się na jednej ręce w pozycji myśliciela, a na jej ramieniu spoczywa druga ręka.

Na krawędzi

Niektóre kobiety żyją na krawędzi, a część nawet na niej śpi ;-). Spadłyby, gdyby nie zgięte kolano tworzące trójkąt bezpieczeństwa, utrzymujący ciało na materacu. W tej pozycji policzek jest wygodnie ułożony na dłoni, co zapewnia przyjemną drzemkę.

Przyczajony tygrys

Tak wyglądają materacowe sztuki walki! W czasie snu kobieta jest niczym gotowy do ataku sensei stojący na jednej nodze i szykujący się do skoku z rękami wyciągniętymi w geście obrony. Na szczęście spokojny, równomierny oddech, zamknięte oczy i delikatny uśmiech świadczą o tym, że nikomu nie stanie się krzywda.

Gekon

Wcale nie chodzi o przemianę w małego słodkiego gada podczas snu, ale o leżenie na brzuchu z rękami ułożonymi jak do wspinaczki i nogami, które "idą" pewnym krokiem. W tej pozycji kobieta rzeczywiście przypomina małego gekona wspinającego się po ścianie.

Piłkarka

Śpiąc w tej pozycji kobieta jest niczym piłkarz strzelający złotą bramkę - z jedną nogą kopiącą piłkę i ramionami rozłożonymi jak podczas biegu na 100 metrów. Całe łóżko jest zajęte, więc druga osoba musi być przygotowana na to, że trudno będzie jej się zmieścić. 

Sugerowana  cena detaliczna:

Always Ultra Extra Night (12 szt.) 9,49 PLN

 

 

 

 

Pozostałe produkty Always rekomendowane na noc:

·        Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 PLN

·        Always Ultra Night (14 szt.) 9,42 PLN

·        Always Ultra Night (28 szt.) 17,99 PLN

·        Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) 5,19 PLN

·        Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) 9,49 PLN

·        Always Platinum Ultra Night (7 szt.) 5,79 PLN

·        Always Platinum Ultra Night (12 szt.) 9,49 PLN

 


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy