Reklama

Reklama

Czat z Donatą Kaczmarczyk, instruktorką fitness!

Nie wiesz od czego zacząć przygodę z siłownia i fitnessem? Jak często ćwiczyć, aby efekty były najlepsze? Nie chcesz rezygnować z aktywności z powodu ciąży, ale zastanawiasz się, które ćwiczenia będą najlepsze? Na te i inne pytania odpowie nasz Gość. Zapraszamy Panie w każdym wieku. Startujemy 28 października od godziny 18.00!

Już teraz możecie przesyłać pytania do naszego gościa PISZCIE!

Reklama

Maksymalna długość pytań wyświetlanych na czacie to 300 znaków.

Donata Kaczmarczyk - absolwentka fizjoterapii na krakowskim AWF, ukończyła kurs instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness. Od 2007 rok prowadzi własny fitness club, gdzie prowadzi zajęcia z zumby i pilatesu.
Miłością do sportu zaraził mnie mój tata, od dziecka zabierał mnie ze sobą na siłownie, która z czasem stała się moim drugim domem. Właśnie te doświadczenia skłoniły mnie na studia na AWF. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu który pomaga utrzymać zdrowie i kondycję fizyczną przez długie lata, jest formą aktywnego spędzania czasu. Ruch nas relaksuje, dostarcza radości i zadowolenia z siebie, neutralizuje stres, a przede wszystkim zapobiega występowaniu wielu chorób i dolegliwości w dobie współczesnej cywilizacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje