Reklama

Czy wielkość dłoni mówi coś o naszej osobowości?

Pewnie zdarzyło ci się choć raz zastanawiać, czy wielkość dłoni mówi coś o twojej osobowości. Niektóre badania twierdzą, że tak! Wielkość dłoni ma wiele wspólnego z tym, kim jesteśmy. Można w tak łatwy sposób określić naszą osobowość, relacje panujące pomiędzy nami, a innymi osobami oraz wiele więcej. Sprawdź, co mówią nasze dłonie o nas!

Czy twoje dłonie są małe?

Jest bardzo prosty sposób, aby to sprawdzić. Wystarczy, że zmierzysz rozwartością kciuka i palca wskazującego odległość pomiędzy łokciem, a nadgarstkiem. Jeśli brakuje ci kilka centymetrów do nadgarstka, oznacza to, że Twoje dłonie są małe. Osoby z małymi dłońmi charakteryzują się tym, że lubią przygody i nie boją się ryzyka. Dobre relacje pomiędzy ludźmi są dla nich bardzo ważne, potrafią dbać o drugiego człowieka i nigdy nie ignorują potrzeb innych. Osoby z małymi dłońmi wydają się lubić ryzyko, lubią wydawać pieniądze, często bez sensu.

Czy twoje dłonie są duże?

Jeśli twoja dłoń jest duża, oznacza to, że jesteś perfekcjonistą. Szczegóły są ważne dla Ciebie, a pracę stawiasz na pierwszym miejscu. Zdajesz się być nieco bardziej wrażliwy niż przeciętny człowiek, a wszystkie powierzone ci obowiązki wykonujesz bez zbędnego marudzenia. Powinieneś być świadomy, że w pewnych sytuacjach przesadzasz, jednak uważasz, że warto być ostrożnym.

Reklama

Jaki kształt ma twoja dłoń?

Chiromancja czyli wróżenie z dłoni, traktowane jest bardzo poważnie. Chirognomia jest to badanie konturów zewnętrznych, kształtu dłoni, chodzi tu głównie o szerokość i długość. Kształt dłoni dostarcza wiele przydatnych informacji, które określają przeznaczenie człowieka, jego wolną wolę oraz cechy charakteru.

Kwadratowe dłonie oznaczają osobę praktyczną. Jest to osoba, która będzie wykazywać zdolności budownicze. Wiele osób z kwadratowymi dłońmi jest inżynierami i matematykami. Szybkie rozwiązywanie problemu jest cechą osób z prostokątnymi dłońmi. Ludzie z prostokątnym zarysem dłoni szybko rozwiązują swoje problemy, myślą zdecydowanie szybciej i wyciągają wnioski. Warto czasem pomyśleć dwa razy, zanim coś się zrobi. Długie palce z prostokątnymi dłońmi oznaczają osobę żywą i żądną przygód, ale i wrażliwą. Długie palce są często oznaką ciekawości, zarówno intelektualnej jak i osobistej.

Również długość palców oraz sposób w jaki je kładziemy mówi o naszej osobowości. Jeśli rozluźnisz palce i położysz je na przykład na blacie stołu i palce będą leżeć blisko siebie oznacza to, że potrzebujesz bliskości, miłości i akceptacji społeczeństwa. Jeśli palce będą leżeć w odstępie, oznacza to, że od czasu do czasu potrzebujesz pobyć sam. Osoby, których palce leżą daleko od siebie uznawane są za samotników, jednak potrzebują wokół siebie ludzi, którym mogliby zaufać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dłonie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy