Reklama

Reklama

Dietetyczne rady Heidi Klum

Woda mineralna i sałata to za mało, aby być w dobrej kondycji, twierdzi Heidi Klum. Supermodelka radzi jak się odżywiać by utrzymać zgrabną sylwetkę, a jednocześnie nie narażać swojego zdrowia.

Supermodelka Heidi Klum postanowiła wypowiedzieć się na temat sposobu odżywiania modelek. Jak wyznaje niemiecka piękność, modelki biorące udział w jej programie telewizyjnym o modzie żywiły się najczęściej niezdrowo.

Jak się okazuje, błędnie sądzi się, że modelki to dziewczyny żywiące się jedynie sałatkami. "W wielu przypadkach, dziewczyny z programu Project Runway jadły śmieci; naleśniki, gofry i wiele innych niezdrowych potraw, które z pewnością im nie pomagały" - wyjaśnia modelka.

Reklama

"Rzadko widywałam dziewczyny, które jadły warzywa, sałatki albo przynajmniej jabłka. To szokujące. Starałam się im wytłumaczyć, że muszą być w dobrej formie" - dodaje Klum. Heidi obaliła wszelkie mity, dotyczące butelki wody i sałaty - nieodłącznych atrybutów modelek. Znana niemiecka modelka wyjaśniła również, dlaczego zdrowy sposób odżywiania ma tak ogromne znaczenie dla ich pracy - podaje portal Femalefirst.

"Modelki muszą posiadać wiele energii, aby móc sprostać długim i wyczerpującym sesjom zdjęciowym, a także uczestniczyć w spotkaniach związanych z pracą. Nie dasz rady, jeśli nie będziesz odżywiać się zdrowo. Nie musisz się głodzić, wystarczy, że będziesz dbała o siebie" - zapewnia Heidi.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | woda | sałata | modelki | Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy