Reklama

Reklama

Hit instagrama: Księżycowe mleko

Po dalgona coffee na Instagramie pojawił się kolejny popularny napój tzn. moon milk, czyli księżycowe mleko. Jakie ma właściwości i z czego je przygotować?

"Moon milk" to napój wywodzący się z tradycji ajurwedyjskiej o bardzo szerokim zastosowaniu zdrowotnym. Księżycowe mleko ma bowiem doskonałe właściwości uspokajające nerwy, wyciszające umysł oraz usypiające.

Tajemnica tkwi w odpowiednim podgrzaniu mleka, ale nie bez znaczenia jest to, co do niego dodajemy. A jest kilka wariantów i dodatków, które świetnie sprawdzą się w tym połączeniu.

Księżycowe mleko świetnie smakuje w połączeniu m.in. z miodem i cynamonem (to najbardziej podstawowa wersja). Możemy jednak dodać do niego inne przyprawy, jak np. ashwagandhę (indyjski żeń-szeń), kurkumę, kardamonu, gałkę muszkatołową, daktyle i masło.

Reklama

Jak powstaje moon milk? Zobacz wideo!

***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>
x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje