Reklama

Reklama

Możesz odwrócić chorobę serca!

Nawet jeśli już raz szwankowało, wystarczy dołożyć starań, by w dużej mierze odzyskało dawną kondycję.

Zdrowy tryb życia zrobi dla tego organu wiele dobrego. Poprawi jakość docierającego do niego strumienia krwi, zdolność do pompowania, a bóle w klatce piersiowej zmniejszy aż o 90 proc. Pomoże przeczyścić zasilające serce arterie. Unormuje ciśnienie. Trzeba wprawdzie roku, by zaszły rzeczywiście istotne zmiany, i 5 lat, by się ugruntowały, ale pierwsze efekty zobaczysz już w ciągu miesiąca. 

Reklama

Czasem choroba uszkadza serce. Wtedy naturalnymi metodami niewiele zdziałamy - konieczne jest specjalistyczne leczenie. Ale nawet osłabiony organ odniesie wiele korzyści, gdy zaczniesz żyć zdrowiej. I choć może nie wyzdrowieje, to przynajmniej jego stan się nie pogorszy - a tak będzie z pewnością, jeśli nic nie zmienisz. 

Jak przywrócić mu formę? Odpowiedź na to pytanie znalazł amerykański kardiolog, dr Dean Ornish. Założył Badawczy Instytut Medycyny Prewencyjnej. Opracował program uzdrawiania serca. Tak skuteczny, że wielu pacjentów, zakwalifikowanych do przeszczepu serca, już nie potrzebowało tej inwazyjnej operacji!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje