Reklama

Reklama

Nie trać okazji by się wyróżnić z Always Ultra

Nowe Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem, a dzięki unikalnej konstrukcji wkładu z łatwością wchłaniają płyn, przekształcają go w żel i zatrzymują w środku.

Każda dziewczyna lubi czuć się doceniana - szczególnie wtedy, kiedy np. udaje jej się zaskoczyć widownię wymagającym występem. Niezależnie od tego, czy jest to trudna figura akrobatyczna, czy popis gry na bębnach, aplauz widowni buduje pewność siebie i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy ma sens.

Powinnyśmy pokazywać nasze talenty - to dzięki nim każda z nas jest wyjątkowa. One wiele o nas mówią i pomagają budować naszą tożsamość. Niestety zdarza się, że nasza kondycja psychofizyczna nie pozwala nam realizować naszych pasji. W trudniejszych chwilach, niektóre dziewczyny zamiast błyszczeć na scenie, wolą się wycofać i  po prostu zostać w domu.

Reklama

Skąd wynika ta zmiana w zachowaniu? Dlaczego tracimy pewność siebie, kiedy zbliża się miesiączka? Jest wiele powodów, by się usprawiedliwiać w "te dni", jednakże kluczowym czynnikiem wpływającym na spadek pewności siebie jest brak poczucia odpowiedniej ochrony. Nie wierzymy, że podpaski, których używamy w trakcie miesiączki, są w stanie nas prawidłowo ochronić i zapewnić komfort. Jak więc odzyskać pewność siebie podczas "tych dni"?

Choć tak cienkie, Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem

Teraz Always Ultra zawierają jeszcze więcej superabsorbentu, zamieniającego ciecz w żel. Dzięki niemu płyn zostaje szybko odprowadzony z dala od skóry i zamknięty  w środku podpaski - nie może się wydostać na zewnątrz. Ten superabsorbent jest w stanie wchłonąć do 30 razy większą ilość płynów niż sam waży! Dla porównania, celuloza wypełniająca podpaski Always Classic, może wchłonąć ilość płynów tylko dwukrotnie przeważającą jej wagę, a do tego nie zatrzymuje wilgoci tak skutecznie jak żel. To jest właśnie ta magia - tak cienka podpaska może dać tak dobrą ochronę.

1g superabsorbentu Always Ultra wchłania do 30 g płynu, podczas gdy 1g celulozy zawartej w podpasce klasycznej  wchłania tylko 2g płynu (nie zamykając wilgoci wewnątrz wkładu).

Priorytetem marki Always jest dostarczenie kobietom produktów, które spełnią ich oczekiwania.

Z Always Ultra kobiety  mogą czuć się bezpiecznie i pewnie - pojedyncza podpaska Always Ultra jest w stanie wchłonąć około 40 g płynu, co stanowi aż połowę ilości płynów wydzielanych w trakcie jednej miesiączki.

 

Wiedza buduje zaufanie : 3 zaskakujące fakty dotyczące miesiączki

Przeciętnie krwawienie miesiączkowe waży około 80 g - to mniej niż filiżanka herbaty.

80% płynu pojawia się w ciągu pierwszych 3 dni. Najwięcej płynu kobiety tracą drugiego dnia miesiączki.

Kobieta w ciągu całego swojego życia miesiączkuje średnio przez 2600 dni.

 

Rekomendowana cena detaliczna:

Always Ultra Normal Plus (10 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Normal Plus (20 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Normal Plus (40 szt.) 18,34 zł

Always Ultra Super Plus (8 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Super Plus (16 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Super Plus (32 szt.) 18,34 zł

Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Night (14 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Night (28 szt.) 18,34 zł

Always Extra Night (12 szt.) 9,49 PLN

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje