Reklama

Nosisz stringi? Zimą z nich zrezygnuj!

Stringi nie tracą na popularności. Coraz więcej kobiet chętnie po nie sięga i nosi każdego dnia. Warto jednak zauważyć, że noszenie ich codziennie niekoniecznie jest dobre dla zdrowia. Ponadto lekarze apelują, by zrezygnować z nich zwłaszcza zimą. Jaki jest powód?

Czy można nosić stringi codziennie?

Stringi zdecydowanie są seksowną bielizną. Do ich zalet można zaliczyć również to, że nie odznaczają się pod spodniami i to właśnie dlatego kobiety tak chętnie noszą je nawet na co dzień. 

Mało kto wie, ale noszenie stringów codziennie może niekorzystnie wpływać na zdrowie. Zdaniem ginekologów mogą być przyczyną infekcji intymnych. 

Noszenie stringów może wiązać się z podrażnieniem skóry i otarciami, a co za tym idzie, odczuwaniem pieczenia i swędzenia w okolicach intymnych. Stringi są idealnym miejscem do rozwoju i namnażania się bakterii.

Reklama


Lekarze uważają, że noszenie stringów na co dzień nie jest dobrym pomysłem, a do tego coraz częściej namawiają do spania bez majtek. 

Dlaczego nie należy nosić stringów zimą?

Nie da się ukryć, że stringi są dość małych rozmiarów, więc można śmiało powiedzieć, że są skąpą bielizną. W związku z tym nie nadają się na chłodne i mroźne dni.

Noszenie ich zimą może skutkować chorobami układu moczowo-płciowego, w tym zapalenia pęcherza i nerek. Warto zrezygnować z noszenia ich zimą i zdecydować się na pełniejszą bieliznę.

Czytaj więcej:

Kurtki w stylu vintage to nowy hit jesieni. Tak noszą je gwiazdy

Shopper bag króluje jesienią 2021

Beret. Kwintesencja paryskiego szyku. Jak go wystylizować?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: stringi | stringi a zdrowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy