Reklama

Reklama

Owoce dla pań i panów

Ich kształt zdradza wszystko.

Owoce dla pań


Przypominają kształtem narządy kobiece. Działają korzystnie na zdrowie intymne.

Awokado


Łudząco podobne do macicy. Jest bogate w kwas foliowy, niezbędny do prawidłowego rozwoju płodu. Jeśli tego kwasu jest za mało, dziecko może mieć poważne wady rozwojowe!

Oliwki


Wyglądają jak miniaturowe jajniki. Zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, potrzebne do produkcji żeńskich hormonów płciowych. Są źródłem witaminy E, wspomagającej procesy rozrodcze.

Cytrusy


Jak jędrne kobiece piersi. Zawarte w nich składniki neutralizują wolne rodniki, łagodzą napięcie przedmiesiączkowe. Niwelują bolesność piersi, bo zawarte w nich witaminy C i PP korzystnie wpływają na szczelność naczyń krwionośnych i przepływ limfy w piersiach. Najwięcej tych witamin jest w białych przerostach między miąższem.

Reklama

I panów


Banan


Kształtu nie trzeba komentować: jędrny, twardy, lekko wygięty ku górze... Ukryty w tym owocu potas obniża ciśnienie (zmora wielu mężczyzn) i normalizuje pracę serca (zawał to jeden z największych męskich wrogów). Inna substancja, fenyloetyloamina, poprawia nastrój.

Figi


Rosną parami, przypominają jądra. Figi to bardzo dobre źródło cynku, który pozytywnie wpływa na męską gospodarkę hormonalną, zwiększa też liczbę plemników i ich ruchliwość.

Granat


Przypomina kształtem prostatę, tylko w powiększeniu. Nawet struktura wewnętrzna jest podobna. Substancje zawarte w owocach granatu przeciwdziałają obrzmieniu prostaty, co jest ważne zwłaszcza w jej przeroście i stanach zapalnych.


Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje