Podróż bez krępujących niespodzianek!

Przywitaliśmy lato, a wraz z nim upragniony okres wakacji. I choć podróż dla większości z nas to sama przyjemność, czasami bywa bardzo problematyczna i krępująca. Długa jazda samochodem, pociągiem czy też rejs statkiem oznacza ograniczony dostęp do toalety, a co za tym idzie, niekiedy duży problem. Dzięki torebkom HAPPYcover każdy może czuć się komfortowo niezależnie od tego, gdzie i w jakiej sytuacji się znajdzie.

Jak głosi mądre przysłowie - "przezorny zawsze ubezpieczony". Wszyscy cenimy sobie wygodę i bezpieczeństwo, dlatego staramy się przygotować na każdą okoliczność. Podróż to jedna z tych sytuacji, kiedy wiele może nas zaskoczyć. I niestety nie mówimy tutaj o przyjemnych niespodziankach.

Reklama

Ci, którzy podróżują z dzieckiem, czy też cierpią na chorobę lokomocyjną lub morską, doskonale znają ten problem. Nie obcy jest on również kobietom w ciąży. Na szczęście na rynku pojawiły się dwa rodzaje torebek HAPPYcover:

· Torebk na mocz P.P.

· Torebki na wymiociny RiG

HAPPYcover to innowacyjne, jednorazowe torebki z polietylenu, które zmieniają ciecz w ciało stałe. Wszystko za sprawą specjalnego proszku znajdującego się w ich wnętrzu (SGAIEL), który zbryla substancję i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Cały proces trwa zaledwie 30 sekund!

Torebki HAPPYcover są wyrobami medycznymi, posiadającymi wszelkie niezbędne atesty. Z powodzeniem mogą być więc stosowane przez wszystkich, którzy potrzebują tego rodzaju wsparcia. Nie tylko podczas wyjazdów, ale również w codziennym życiu. HAPPYcover to bezpieczeństwo, higiena i komfort.

             

Cena rekomendowana za opakowanie - 19 złotych (3 woreczki)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje